Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

He he , dzieki wszystkim za zyczenia :hi: , dzis raczej nic madrego nie napisze gdyz po 4 dniach imprezowania stan umyslu raczej nie pozwala.Chyba jestem za stary na takie balety............. :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________Jak ktos uwaze ze B8 ginie w tlumie to chyba jest rozwiazanie :naughty:

viewimageca51sotd.jpg

viewimagecang8kd4.jpg

chyba sobie przemaluje normalnie :decayed::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem, "gdzie jak cholera auto zostawiłem.." odpada :>

tutaj nawet Rotor'y nie pomogą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomarańcz nie jest najgorszy - ja osobiście jednak wolę gt3 green :naughty:

oooo fakt ten chyba jeszcze lepszy ,

problem, "gdzie jak cholera auto zostawiłem.." odpada :>

zdecydowanie , tym bardziej ze w Niedziele prawie zgubiłem Subaru Legacy na parkingu w Arkadii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:00_________________________________________________Jak ktos uwaze ze B8 ginie w tlumie to chyba jest rozwiazanie :naughty:

viewimageca51sotd.jpg

viewimagecang8kd4.jpg

chyba sobie przemaluje normalnie :decayed::rolleyes:

Obklej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0294q.jpg

i taki maly teaser :naughty:

6.0 litrow na trasie :rolleyes: zastanawiam sie kiedy zacznie przybywac paliwa w baku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0294q.jpg

i taki maly teaser :naughty:

6.0 litrow na trasie :rolleyes: zastanawiam sie kiedy zacznie przybywac paliwa w baku :decayed:

Pffff, też tak potrafię swoim :kox::decayed:

I wskazówka prędkościomierza oscyluje wtedy wokół "100" a nie "60" .... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zacznij coś upalać w końcu, a nie w ecodriving się tylko bawisz;)

he he mam za***ista frajde w tym ze turbo benzyna leje kopciucha na spalaniu :wink4: zreszta to i tak nie jest do upalania , poupalam sobie konkretnie STI na kielcach jak bede w PL za dwa tygodnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT ja zrobiłem dzisiaj (wczoraj) 250 km w Hiszpanii Leonem 1,6 TDI, prędkość non stopppppp 140-160 i spalanie 6,1 więc twoje PB jest super ale do nowych TDI mu już trochę brakuje z ekonomiką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT ja zrobiłem dzisiaj (wczoraj) 250 km w Hiszpanii Leonem 1,6 TDI, prędkość non stopppppp 140-160 i spalanie 6,1 więc twoje PB jest super ale do nowych TDI mu już trochę brakuje z ekonomiką

ale zaraz zaraz, leon chyba jest lżejszy, jest fwd, a po za tym 1.6tdi chyba nie ma 210ps.. :gwizdanie:

nikt tu nie próbuje nikomu udowodnić czegoś co nie ma prawa mieć miejsca, jedyne co Turdzi, podobnie jak Kuredu pokazują to fakt, iż doładowana benzyna potrafi palić stosunkowo niewielkie ilości paliwa odnosząc to tego co oferuje.

leon 1.6tdi nie jedzie więc jedyne co mu pozostaje to zużywać mało paliwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że 2.0T w b7 też nie potrafi - ostatnio na spokojnie zrobiłem trasę prawie 200km jadą 90-110 ze średnim spalaniem 7.8 :wink4: zaraziłem się trochę od turdziego w udowadnianie tego o czym właśnie napisał KmK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu nie próbuje nikomu udowodnić czegoś co nie ma prawa mieć miejsca, jedyne co Turdzi, podobnie jak Kuredu pokazują to fakt, iż doładowana benzyna potrafi palić stosunkowo niewielkie ilości paliwa odnosząc to tego co oferuje.

dokladnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...