Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:21[/size]_________________________________________________zajebiscie zrobilem ledwo 10km po krakowie ......... dzis umylem auto , patrze a tu z przodu uj***na felga i przecieta opona :wallbash:

Krakow nigdy nie grzeszyl dobrymi drogami ale to co sie traz dzieje to jest normalnie skandal.

Zawsze sie dziwilem po co komu SUVy ale w takim miescie to koniecznosc i to najlepiej na kolach od traktora :rolleyes:

Uff, wykrakalem :( Wspolczuje.. :wallbash:

Ja bylem 4 dni w Krakowie na 20" i mialem dosyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel raczej nie zrobi bo malowanie tych felg to raczej wyzsza szkola do tego wgryz jest na rancie ktory jest polerowany na aluminium mat.... a najgorsze jest to ze ja sam sobie tego nie zrobilem , tylko pewnie moj tata sie wrypal w jakas wyrwe.No nic mam tylko nadzieje ze felga nie jest krzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że Kraków nie tylko na mnie takie dobre wrażenie zrobił :wallbash: :wallbash: :wallbash: ja ostatnio wyjeżdzałem z krakowa w str Kielc- łzy w oczach miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że Kraków nie tylko na mnie takie dobre wrażenie zrobił ja ostatnio wyjeżdzałem z krakowa w str Kielc- łzy w oczach miałem

to wylot na warszawe wiec nie ma sie co dziwic :wink4:

Flyer , jest dramat ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej jak wylot z jedej stoli do drugiej to powinna być 2 pasmówka jak się patrzy a nie tarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu też nowość cała Polska jest dziurawa

3 tygodnie temu zrobilem ok 1000 km w okolicach warszaway i samej stolicy , bylo pare miejsc gorszych ale Malopolska jest wyjatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu też nowość cała Polska jest dziurawa

3 tygodnie temu zrobilem ok 1000 km w okolicach warszaway i samej stolicy , bylo pare miejsc gorszych ale Malopolska jest wyjatkowa.

zapraszam do wrocka zobaczysz co to dziury i kostka brukowa :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu też nowość cała Polska jest dziurawa

3 tygodnie temu zrobilem ok 1000 km w okolicach warszaway i samej stolicy , bylo pare miejsc gorszych ale Malopolska jest wyjatkowa.

sama warszawa idealna nie jest, ale miejsc z fatalnym asfaltem jest na szczescie dosc malo.

najbardziej wkurza mnie tylko latanie ulic w taki sposob, ze tworza sie wysepki... albo wszechobecne studzienki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że Kraków nie tylko na mnie takie dobre wrażenie zrobił ja ostatnio wyjeżdzałem z krakowa w str Kielc- łzy w oczach miałem

to wylot na warszawe wiec nie ma sie co dziwic :wink4:

Flyer , jest dramat ;(

o tak - ciężko nie zapamiętać tej wylotówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi oblukam w któryś wieczór czy faktycznie tak źle...pokombinujemy..

No trzeba uważać jak diabli..

Pomyśl jak ja kombinuję skoro jeszcze nie dotknąłem nic..

No raz krawężnika ale ku..a stał w miejscu ze kazdy tam rypał....

Czaja naprawił...przepolerował fragment,zapylił i wzial 80 złotych... :tongue4: z wywazeniem i zdjeciem gumy bo musiał...

Praktycznie bez śladu,ale predkość była 2km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu też nowość cała Polska jest dziurawa

3 tygodnie temu zrobilem ok 1000 km w okolicach warszaway i samej stolicy , bylo pare miejsc gorszych ale Malopolska jest wyjatkowa.

sama warszawa idealna nie jest, ale miejsc z fatalnym asfaltem jest na szczescie dosc malo.

najbardziej wkurza mnie tylko latanie ulic w taki sposob, ze tworza sie wysepki... albo wszechobecne studzienki :wallbash:

największa tarka w STOLYCY to ul Okopowa (Skrzyżowanie)-tam gdzie rozkłada się wesołe miasteczko :wallbash: :wallbash:

end OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po raz pierwszy od przyjazdu z PL mialem okazje rzucic okiem na kola zimowe i ..........

..............oczywiscie po raz trzeci zostalem zroboiny w ch..... przez handlarza z allegro przy kuponie kol. :angry:

felgi na cale szczescie sa proste i nie malowane ale stan zwlaszcza wewnetrznej strony pozostawia raczej duzo do rzyczenia ( mialy byc zdjete z nowego auta ) :rolleyes: Ktos nigdy nie myl wewnetrznej strony wiec bloto posniegowe i pyl z hamulcow odbarwily lakier tak ze jest t nie do usuniecia bez malowania.

Kolejna sprawa to opony , wszystko mialobyc zdjete z nowego auta pytalem o date produkcji opon ale sie nie doczekalem , okazalo sie ze sa z 2007 raku wiec felgi pewnie tez a z obiecanych 8 mm bieznika to jest nawet niecale 5mm wiec tak na prawde opony to prawie smietnik.

Ja nie wiem to jakas nowa pieprzona rasa tych nieuczciwych handlarzy z allegro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario felgi odbieral moj ojciec , myslal ze sa po prostu brudne zreszta na zdejciu tez tak to wygladalo ale dzis wzialem sie za jedna i pacjent bedzie zyl :) dzieki Makkiemu i jego Prick Bort :wink4: po godzinie walki wyczyscilem ta felge tak ze jest jak nowka sztuka.Zostaly wiec jeszcze 3.Co ciekawe probowalem wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki i nic chcialy sie tego imac a prick to rozpuscil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co bo to w sumie nie jego wina nie wygladalo to az tak zeby sie nie dalo tego domyc ,a jak sie okazalo niezle jajka wybralo :rolleyes:

Najbardziej to mnie szlag trafia o te opony 4 letnia guma i 5 mm bieznika to na zime w norwegii kiepski pomysl :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...