Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dyferencjał Oj Kiepsko chyba z nim :(


P3ch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Klubowiczów, mój problem polega na tym że chyba coś mam nie tak z dyferencjałem tzn stuka jak sie rusza kołem w prawo lub w lewo a dokładnie w tym miejscu . http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/298/57/90/298579043 w miejscu gdzie chyba ten dyfer łaczy sie z skrzynia lub wałem , napisałem ( lub ) ponieważ nie jestem znawcą co do dyferku też w tym miejscu sie poci oraz na tych połosiach , co radzicie panowie szukać gdzies tego dyferka czy probowac naprawić ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy skrzynia biegów a dyferencjałem jest jeszcze torsen, co do 'pocenia się' przy pólosiach to należy to kontrolować! ale ubytki oleju są na tyle znikome, i nie powinny mieć wpływu na prace dyferencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem inaczej bo nie byłem pewny do tamtego dyfru, i wymieniłem cały, przed wymianą jeszcze wymieniłem w nim symegingi i zmieniłem olej, teraz jak na razie jest wszystko w porządeczku.

Tylko jedno mnie martwi i nie wiem co to może być.

Jako że posiadaczem niuni jestem od niedawna i wydaje mi się że mój poprzednik jeździł raczej rajdowo to być może przez to były te problemy z tym dyfrem, ale pozostało teraz takie specyficzne dobicie przy zmienie biegu. Nie wiem jak to napisać hmm..

Chodzi o to że jak ruszam, i zmieniam bieg na 2, to mam takie pubnięcie tak jak by po chwili tył załapał hehe i tak na każdym biegu, podejrzewam że to może być gdzieś luz na tym wale co łończy skrzynie z dyfrem na tym krzyżaku. I dlatego tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...