Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.ea.com/pl/games/fifa12

mam nadzieje że błędy z 11 zostaną poprawione :gwizdanie:

Opublikowano

11 już mi się podoba.. mam nadzieję, że 12 będzie jeszcze lepsza

Opublikowano
Opublikowano
:kox: 25f tylko jak zamowi sie wczesniej :decayed:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie gra ktoś w FIFKE12 w sieci na PS3 ? :cool1:

Opublikowano

Cuber na dniach będę mógł grać w siecie na PS3 tak więc nie widze problemu :kox:

Ale ostrzegam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie gra ktoś w FIFKE12 w sieci na PS3 ? :cool1:

Pindor, ja coś tak się zastanawiam czy nie kupić dzisiaj 12stki :naughty: :naughty:

Tylko, że w ostatnią fifę jaką grałem to o ile mnie pamięć nie myli była Fifa 96 :naughty:

- zmieniło się coś ? :decayed:

Opublikowano

Jedynie sterowanie :polew:

Opublikowano

No to uważajcie, bo w `96 meczyki wygrywałem 12-17 do zera :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tylko brakuje mi w 2012 jednej opcji z Fify96 - brak możliwosci podbiegnięcia do przeciwnika i jebnięcia mu w ryj :decayed:

Opublikowano

Panowie to jak sie zbierze wieksz ekipa to będzie :kox:

wtedy mozna sie zgadać i kto bedzie online to meczyki pykać :decayed:

Opublikowano

Panowie to jak sie zbierze wieksz ekipa to będzie :kox:

wtedy mozna sie zgadać i kto bedzie online to meczyki pykać :decayed:

Jaki masz ID w PS3?

Dodam Cię, to się zgadamy czasem :wink4: Jarko też by pograł pipka jedna :decayed:

Opublikowano

Jaki masz ID w PS3?

Dodam Cię, to się zgadamy czasem :wink4: Jarko też by pograł pipka jedna :decayed:

PanCuber :decayed:

Opublikowano

PanCuber :decayed:

:zemdlal:

:buahaha: :buahaha:

Opublikowano

Jarko też by pograł pipka jedna :decayed:

:ssij:

W tym roku odpuszczam fifę, odkładam kasę na dwa zacne listopadowe tytuły :naughty:

Opublikowano

Kupiłem wczoraj :kox:

Jestem w to kiepski :polew: :polew:

Na Amatorze sadzę bramy jak król, ale na Początkującym (czy jak to tam jest dalej) już jest poziom wyrównany :dziura::decayed:

Jarko też by pograł pipka jedna :decayed:

:ssij:

W tym roku odpuszczam fifę, odkładam kasę na dwa zacne listopadowe tytuły :naughty:

Czyli ? :gwizdanie:

Batman Arkham City ? Battlefield ?

Opublikowano

Ja gram we wszystkie edycję od 98 roku i klasa światowa problemów mi nie sprawia :)

Opublikowano

Batman Arkham City ? Battlefield ?

AC i Unchurted :cool1:

Opublikowano

Ja gram we wszystkie edycję od 98 roku i klasa światowa problemów mi nie sprawia :)

Pokory małolacie :D :D

Dawaj tu wskazówki, jak się w to gra :decayed:

Ci piłkarze to 1vs1 nie potrafią bramki strzelić :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Muszę jakiś poradnik klawiszologiczny znaleźć chyba :decayed:

Opublikowano

Nosferski, byłes online zaprosiłem Cie na meczyk a Ty ............. Liga Hiszpańska heheheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.