Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosferski, byłes online zaprosiłem Cie na meczyk a Ty ............. Liga Hiszpańska heheheh

Kur.wa, nie wpisalem online passa. Jak wylaczylem fife to zobacxylem wiadomosci :)

Dzisiaj pykniemy :) mam mala impreze firmowa, ale zjade wczesnie to przy piwku zagramy..

Swoją drogą, jeśli wczoraj poczułeś się spuszczony na drzewo, to zobacz jaką to dzisiaj przez cały dzień będzie budować atmosferę i jaki ekscytujący będzie ten mecz, w którym zostaniesz zlany przez Amatora, który rozegrał 10 spotkań :bag::decayed:

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 07:25_________________________________________________Dobra, dzisiaj możemy pyknąć :cool1:

Jakieś zasady obowiązują czy co ? :mysli: Jakaś liga konkretna, nie wiem.. bez walenia z czuba? :kox:

Opublikowano

O której chcesz dostać wpier....na sieci ? :kox: :kox: :kox:

Mi to pasuje ok 22-giej a nawet później :decayed:

Opublikowano

O której chcesz dostać wpier....na sieci ? :kox: :kox: :kox:

Mi to pasuje ok 22-giej a nawet później :decayed:

No to dzisiaj o 22.00 :)

Opublikowano

Dzieki za meczyki :wink4:

Opublikowano

Dzieki za meczyki :wink4:

:good::notworthy:

Na szczęście zachowałem honor :kox:

Opublikowano

Chętnie się z kimś posparuję ;) nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na grę więc i formy nie ma, tak że nie bójcie się ;)

Id: Szfiecu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

grał ktoś z Was Wirtualna Gwiazda w Trybie kariery jako zawodnik?

dostaliście powołanie do reprezentacji? bo ja nie moge dostać, a gram 3 sezon: Wisła, potem Real, a teraz Tottenham, a w reprezentacji nadal cisza, zero powołania :confused4:

jak to rozwiązać ten problem?

Dzieki za pomoc :hi:

Opublikowano

Usiąść z trenerem przy flaszce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Usiąść z trenerem przy flaszce :polew: :polew: :polew:

haha, żeby się tak dało jeszcze :naughty:

nie no, ale serio komuś udało się zagrać w reprezentacji w trybie kariery wirtualna gwiazda?

ea mowi, że można tylko jakos nie widze rezultatu:/ no chyba ze w reprezentacji mozna grac po 30-stce :decayed:

w sezonie 50 pare bramek, mój zawodnik ma 19 lat, ogółem ma skilla 75 narazie

Opublikowano

a o co kaman z tym całym EA SPORTS ARENA bo jak wchodzę w zwykły pokój to nie ma tam gier rankingowych co oni znowu porobili :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.