Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Seat LEON 110km prosze o sprawdzenie logów przed chipem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rzuczcie okiem czy wszystko jest ok i mozna jechać na program. Na Vagu wyskakuje błąd czujnika teperatury cieczy, problem lezy prawdopodobnie w wiązce bo czujnik wymienilismy i dalej to samo, nie da sie skasować

Logi dynamiczne

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49227.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49228.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49229.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49230.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49231.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49232.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49233.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49234.html

Logi statyczne i BS

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49241.html

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49235.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49236.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49237.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49238.html

Grupy: 004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49239.html

Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/kowalu7891_49240.html

W grupach 000, 003, 004, 011 pierwszy pomiar to statyczne a drugi BS

:hi:

Opublikowano

primo termostat, secundo kąt troche przyśpieszyć ;)

VNT nie działa dobrze :P

to ASV, dużo takich motorów zrobiłem :P

Opublikowano
  • Autor

A z tą tubiną co dokładniej, kolega mówił że była czyszczona niedawno :disgust:

Opublikowano

A z tą tubiną co dokładniej, kolega mówił że była czyszczona niedawno :disgust:

moze nie dokladnie, moze sztanga ktos krecil , moze kilka innych rzeczy ...

Opublikowano

A z tą tubiną co dokładniej, kolega mówił że była czyszczona niedawno :disgust:

moze nie dokladnie, moze sztanga ktos krecil , moze kilka innych rzeczy ...

:good:

Opublikowano

można profilaktycznie IC w środku i na zewnątrz wyczyścić

brak loga 013 i dynamicznego 003 ale to szczegół

przepływka mierzy tak wzorowo że aż prosi się byś sprawdził czy dolot jest szczelny, czy nie ma spoceń na rurach

możesz zrobić loga dynamicznego 011 ze zdjętym wężykiem albo od razu wydłuż sztangę o dwa obroty i powtórz 011 z wężykiem założonym

nie ma potrzeby piłować silnik powyżej 4200obr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.