Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFF] Wymiana turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tutaj jest mój błąd, mam 8 bitowy sterownik a nie 16... 8 na bank nie ogarnia VGT.. :kwasny:

028 906 021 EA w AFF 1997 rok - 16-bitowy !!! :cool1:

Opublikowano

a nie mowilem:) w ogole w a4 wystepowal 8bitowy sterownik? w golfach i paskach b4 owszem, ale w a4? :mysli:

Opublikowano

a nie mowilem:) w ogole w a4 wystepowal 8bitowy sterownik? w golfach i paskach b4 owszem, ale w a4? :mysli:

byly ...

Opublikowano

Tak czy inaczej wtryski w ASV (Seat) sa wydajniejsze wg opini niz te w AFN mimo tej samej mocy.

Opublikowano

nie tyle wydajniejsze,co mniej zajechane, poprostu asvy to nowsze silniki, stad mniejsze przebiegi/lepszy stan.

Opublikowano

Sa wydajniesze bo maja ciśnienie przedwtrysku 220 Bar a afn 190, poprostu sa nowsze.

Opublikowano

ja zamiasty tyle kasy ladowac kupil bym se afna i tam kombinowal z wtryskami turbo itp :P na bank by Cie zadowolilo ;]

Opublikowano
  • Autor

Sa wydajniesze bo maja ciśnienie przedwtrysku 220 Bar a afn 190, poprostu sa nowsze.

a ja mam 216 czytajcie... :gwizdanie:

tutaj jest mój błąd, mam 8 bitowy sterownik a nie 16... 8 na bank nie ogarnia VGT.. :kwasny:

028 906 021 EA w AFF 1997 rok - 16-bitowy !!! :cool1:

kurcze ale i tak wymiana całego sterowania podciśnieniem z wszystkimi n75 itd. mnie przeraża.. :embarrassed: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________

poczytaj, dobry temat dla Ciebie: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=382344

przeczytałem ten watek jestem w stanie zaryzykować co to za "T3" ?? nie ogarniam tego slangu...
Opublikowano

krolu zmieniaj na podcisnienie,w moje bylej zmienialem nie ma tragedi,bierzesz schemat instalacji co do czego i bedzie ok

Opublikowano
  • Autor

krolu zmieniaj na podcisnienie,w moje bylej zmienialem nie ma tragedi,bierzesz schemat instalacji co do czego i bedzie ok

u mnie jest jeszcze jeden temat prócz pod ciśnienia 1Z AFF AHH mają turbo u góry wiedz dochodz wydech + dolot - kpszta mnie zjedzą + turbo np. CAHA :gwizdanie: to moja fura tego nie ogarnie prędzej bym poszedł w swapa...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

witam wymieniłem turbo z silnika ahu na afn pasuje mi coś zrobić z komputerem bo wogule nie steruje tubiną :kwasny::wallbash:. Musze podejść do mechanika i powiedzieć mu ze co musi mi zrobić kompem ????

Opublikowano

a zmieniles sterowanie z nadcisnienia na podcisnienie? niech przeprogramuje kompa na tego z afna, jak nie umiesz to kup kompa od afna.

Opublikowano

kompa kupiłem i załorzyłem od afn tylko jest jeden problem bo na wolnych obrotach przerywa a na komputerze od ahu silnikiem niedrgnie równiuteńko chodzi

Opublikowano

Gosciu, zapytalem o cos, zmieniles nadcisnienie na podcisnienie?

Opublikowano

tak zmienione jest na podciśnienie cała instalacja podciśnień była wzieta od afn

Opublikowano

Nie wiem czy ten AFF to to bliźniaczy 1Z jesli tak,to turbina którą masz całkiem nie źle sobie radzi, a Tobie jest potrzeba zmiany programu w sterowniku a nie wymiany turbiny.

tak, to blizniak 1Z z ta sama sprezarka, tylko z slabymi wtryskiwaczami i obcietym programem ...

Wtryski AFF są identyczne z 1Z, te silniki różnią się tylko softem.

Opublikowano
  • Autor

komputer z AFF-a nie ogarnie sterowania turbiną VGT - też go trzeba wymienić

Opublikowano

Czego mu niby brakuje ?

Opublikowano

jesli sterownik jest 8bitowy to nie ogarnie vgt . jak 16bit to luz. chyba w tym watku byla o tym dyskusja.

Opublikowano

ja mam kompa od AHU i jest 16 bitowy co musze zrobić z tym kompem??? zmienic całego softa czy tylko zmienic mu ustawienia sterowania turbiny ??? a jak założe kompa od AFN to nierówno pracuje na wolnych obrotach a na AHU chodzi równiutenko tylko niema sterownia turbilną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.