Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Białe quattro


JarusKK

Rekomendowane odpowiedzi

No i gotowe :) sorki za jakość zdjęć ale robione wiertarką :D:D

Z Hid

halko1

bez Hid

halo2

przymiarek było sporo ale udalo się :) halogeny zostały przymocowane do zderzaka :) i żadne zaczepy nie odcięte od halo:) ale kratki troszke sie zniszczyły :D:D ale daja rade:) w Halogenie są trzy mocowania:) dwa od wewnątrz i jeden po zewnątrz. Miałem takie płaskowniki (bo kładlismy płyty na ściany i zostało troszke:) ) to był taki płaskownik z wieloma dziurkami i podłuznymi otworami :) wiec go wykorzystałęm. Na dole otworu po kratce w zderzaku zrobiłem z tego płaskownika profil w kształcie L gdzie jedna część miała podłużne rowki które poszły w zderzak i nimi mogłem regulować wstepną wysokość i głębokość halo, po przeciwnej stronie halo czyli tam gdzie jest jedno mocowanie zrobiłem także taki sam profil tylko mniejszy :) (został przymocowany w górnej cześci otworu kratki ) halogen ustawiłem śruba regulacyjną mniejwiecej na środek:) potem na ścianie ustawiłem go niżej jak światła mijania i skręciłem do kupy wszystko:) Czasowo zeszło mi się około 4 godzin przy piwku i spokojnej dużo myslącej i kombinującej robocie :) po wyjechaniu na szose okazało sie że halo świecą trohe za wysoko :/ i opuściłęm ich :)jutro pojade na na ustawienie :)

a do oklejenia uzywałes jakiejś specjalnej folii ??? i gdzie można ja kupić ???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kwestia wyglądu i prezencji samochodu i chyba nic więcej według zasłyszanych opinii świeci nawet ciut gorzej ja tego nie zauważyłem z xenonami było sztos na żarówkach szału nie ma używam ich bardziej do "lansu".

Co do foli to tego typu http://allegro.pl/folia-do-zmiana-koloru-lamp-zolta-25x50cm-cult-i2312964995.html . Jeden taki kawałek spokojnie ci starczy z duużym zapasem.

Ciekawa metoda montażu postaraj się zrobić fote jak to wygląda mocowanie i jak spasowuje się z kratką.

Lewy halogen nie bije ci za bardzo w bok w porównaniu do tego jak świeci prawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kwestia wyglądu i prezencji samochodu i chyba nic więcej według zasłyszanych opinii świeci nawet ciut gorzej ja tego nie zauważyłem z xenonami było sztos na żarówkach szału nie ma używam ich bardziej do "lansu".

Co do foli to tego typu http://allegro.pl/folia-do-zmiana-koloru-lamp-zolta-25x50cm-cult-i2312964995.html . Jeden taki kawałek spokojnie ci starczy z duużym zapasem.

Ciekawa metoda montażu postaraj się zrobić fote jak to wygląda mocowanie i jak spasowuje się z kratką.

Lewy halogen nie bije ci za bardzo w bok w porównaniu do tego jak świeci prawy?

na mokrym zółte światło daje najlepszą widoczność:wink:, kolego audiczka ładna ale foty to Ty chyba nokią 3310 robisz:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie fotki pisałem ze wiertarka 6300 robiłem :grin::grin::grin: postaram sie dodac te foty :) a kratki nie stety do wyrzucenia bo miał być halo przyczepiony do kratki i docinałem zeby sie tam trzymał ale po pierwszym piwku olśniło mnie i doszedłem do wniosku ze bedzie lepiej do zderzaka:)

A problem jest jeszcze jeden o ktorym zapomniałem napisać sygnał jest umieszczony za prawą kratką :( i trzeba pokombinować, ja dołożyłem kawałek płaskownika i opuściłem go jakieś 15cm ale dziwięk jest słabszy i musze coś wymyśleć z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...