Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Białe quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mam teraz troche wolnego czasu to pochwale sie swoim Audi :):)

Zdj_cie002.jpg

Zdj_cie003.jpg

Narazie tylko tyle :)

Silnik 1.8 ADR 125ps od niedawna zagazowany (BRC)

Skrzynia manualna 5-cio biegowa

Napęd quattro :):):)

Klimatronic

4 x elektryczne szyby

Centralka oczywiście z pilota

Elektryczny szyberdach wraz z przesłoną:):)

W środku drewniane wykończenia

Dzielona kanapa tylna:)

Podgrzewane zamki w drzwiach :)

Podgrzewane i sterowane elektrycznie lusterka:)

Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej:)

Naglosnienie => Radyjko JVC :) Stare juz ponad 3lata słuzy bez problemu:) nowe okablowanie nagłosniena tył 2x Clarion elipsy max 350watt

Skrzynie basowa MAGNAT rms 800watt + wzmacniacz magnata 1000watt dwukanałowy. przodu jeszcze nie ruszałem ale są plany załozyc cos mocniejszego :):)

Koła oryginalne alu 15" 195/60 ale sa plany założenia 16"

w najbliższym czasie auto zostanie przyciemnione i dołożone CB (ale to dla moich potrzeb) :):) mysle także nad zmiana lamp przednich na soczewki(narazie oryginalne 3in1 (mijania, drogowe halogen) i kierownicy na 3ramienna ale zobaczymy co czas przyniesie :):)

Plany:

Szybki na czarno =>Jest:)

Autko na glebe ale tak z sercem :) => Jest

Podświetlenie nóg :) => Jest

R17 :) =>Jest

Lampy Przednie soczewka a może i ksenon:):) => Jest Jest

Być moze dokładki w kolor :)

Polerka całego autka :) => Jest

Nowe zmiany :)

Czarne szybki z tyłu :)

zima

No i zimowy upload :)

audiszyby

Auto nie stety dostało w tylny błotnik :( ale blacharz jest już umowiony :):)

Plany wykonane :) wiosna ładnie obrodziła :)

Nowe zdjecia => http://a4-klub.pl/showthread.php?t=189896&page=2

Opublikowano

ADR quattro - rzadkość

Opublikowano

ciekawie wygląda w białym kolorze ale przydałoby się więcej mocy :evil:

Opublikowano

fajny stan, dobre wypasy i dobra baza do modyfikacji:) sie dopiesci na lusterko, doda sie fajne dodatki a potem mozna myslec nad swapem minimum na 1.8T :) - kolorek tez na plus, do tego czarne/grafitowe fele i bedzie super ;)

Opublikowano

Q musi strasznie zamulać i tak juz lekko zamulone auto

Maluj dokładki w kolor :wink4:

Opublikowano

dokladnie

AFN w quattro to juz nie jazda,a co dopiero ADR gdzie nawet z afn sobie nie poradzi.

Fajne autko,tylko ja przeciwnikiem jasnych kolor w audi jestem

Opublikowano

Teraz taki kolor biały jest naj elastycznym wyglądem wśród nowych aut ale u starszych aut to nie to samo. Rzadko kiedy widzę taki kolor u A4 :) Szerokości ;)

Opublikowano

dokladnie

AFN w quattro to juz nie jazda,a co dopiero ADR gdzie nawet z afn sobie nie poradzi.

Przeciez nawet zdrowy AFN nie ma zadnego podejscia do ADR`a czy to na kresce w rzeczywistosci czy patrzac po samych danych od Audi. I tak wolalbym miec q przy tych silnikach niz oske, ostatnie zimy byly meczace nawet z nowymi zimowkami.

Opublikowano

mysle także nad zmiana lamp przednich na soczewki(narazie oryginalne 3in1 (mijania, drogowe halogen)

w zespolonych lampach nie ma przeciwmgłowych jesli to masz na myśli piszac halogen

z lampami zespolonych halogeny poszły w zderzak

Opublikowano

Super biała A4 to jest to po modzisz trochę i będzie lux :naughty:

Opublikowano

też mam w domu a4 1.8 Adr Quattro :)(auto Brata) no jest to żadkość aczkolwiek jakoś to jedzie a jak przychodzi zima to wiadomo 125km bardzo dobrze sobie radzi niech dobrze służy :):hi:

Opublikowano

dokladnie

AFN w quattro to juz nie jazda,a co dopiero ADR gdzie nawet z afn sobie nie poradzi.

Przeciez nawet zdrowy AFN nie ma zadnego podejscia do ADR`a czy to na kresce w rzeczywistosci czy patrzac po samych danych od Audi. I tak wolalbym miec q przy tych silnikach niz oske, ostatnie zimy byly meczace nawet z nowymi zimowkami.

Kolego ty chyba troszke podchmielony jestes,ADR nie ma szansy do AFN,ktory w serii ma zazwyczaj 116-120koni.ADR ma tyle samo,a moment obrotowy nie porownywalny.Wiec o czym ty piszesz?

Opublikowano

Kolego ty chyba troszke podchmielony jestes,ADR nie ma szansy do AFN,ktory w serii ma zazwyczaj 116-120koni.ADR ma tyle samo,a moment obrotowy nie porownywalny.Wiec o czym ty piszesz?

http://www.audiklub.org/porownaj.html

Typ A4 1.8 quattro ADR A4 1.9TDI (110PS) AFN

» Moc ( KM (kw) / obr/min. ) 125 (92) / 5800 Moc ( KM (kw) / obr/min. ) 110 (81) / 4150

» Moment obrotowy (Nm / obr/min.) 173 / 3950 Moment obrotowy (Nm / obr/min.) 225 / 1700

» Przyśpieszenie 0-80km/h 7.0 » Przyśpieszenie 0-80km/h 7.6

» Przyśpieszenie 0-100km/h 10.8 » Przyśpieszenie 0-100km/h 11.3

» Prędkość maksymalna 202 » Prędkość maksymalna 196

Opublikowano

Kolego ty chyba troszke podchmielony jestes,ADR nie ma szansy do AFN,ktory w serii ma zazwyczaj 116-120koni.ADR ma tyle samo,a moment obrotowy nie porownywalny.Wiec o czym ty piszesz?

http://www.audiklub.org/porownaj.html

Troche z dópy to porównanie bo w rzeczywistości AFN leje ADR-a

Opublikowano

Kolego ty chyba troszke podchmielony jestes,ADR nie ma szansy do AFN,ktory w serii ma zazwyczaj 116-120koni.ADR ma tyle samo,a moment obrotowy nie porownywalny.Wiec o czym ty piszesz?

http://www.audiklub.org/porownaj.html

Troche z dópy to porównanie bo w rzeczywistości AFN leje ADR-a

nawet bardzo z d*py zwłaszcza gdy ADR jest w Q

Opublikowano

nawet bardzo z d*py zwłaszcza gdy ADR jest w Q

brałem pod uwage FWD :wink4:

Opublikowano

Teraz wrzuciłem całe porównanie, na AKP coś mało miarodajne podają te dane :mysli:

Wrzuciłem AFN bez Q bo taki ma lepsze osiągi niż AFN Q.

Opublikowano

trzeba postawić AFN i ADR'a wsadzić dobrych kierowców i pyta :>

Opublikowano

Dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

A mi się wydaje że AFN pójdzie lepiej ale do pewnego momentu bo przy większych prędkościach benzyna powinna wziąć gorę :mysli:

To podobnie jak z 1z i ADP :wink4:

Choć widziałem ostatnio jak passat B5 1,9 TDI 90 kuca został konkretnie objechany przez passata 1,6 105 KM... Albo kierowca pipka był w tym dizelku albo turbo miał zajechane :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.