Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Felgi podróbki


look4me

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić felgi 17'' model Audi:

dsc0088bm.th.jpg

Niestety w oryginale występują tylko w 7,5J ET56 i aby to dobrze wyglądało muszę dać na każde koło dystans 20mm...

Podróbki są robione 7,5J ET 35 i będą dobrze wyglądały bez dystansów

http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-i1657017527.html

Pytanie czy lepiej kupić ori i dać 20mm dystansu na każde koło czy kupić chińskie podróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy ori bedą mocniejsze przecież audi nie stosuje jakiegoś super stopu. Skoro na te drugie jest gwarancja 36 miesięcy a napewno są tańsze to ja bym brał te bez dystansów a na nasze drogi to fele z tytanu nawet by nie pomogy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz podróby, przy tym profilu nic im nie będzie, zaoszczędzisz na konkretnych dystansach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaoszczędzisz na konkretnych dystansac

chytry traci dwa razy...jak dla mnie wybór jest prosty, oryginlane to oryginalne a nie wytapiane w Chinach z łyżeczek z PKP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaoszczędzisz na konkretnych dystansac

chytry traci dwa razy...jak dla mnie wybór jest prosty, oryginlane to oryginalne a nie wytapiane w Chinach z łyżeczek z PKP....

nie zgodzę się z Tobą-to,że coś jest produkowane w Chinach,czy innym Kraju Azji-nie oznacza,że rozpadnie się po miesiącu-oczywiście pisząc to,zakładam,że masz doświadczenie i przynajmniej testowałeś dwa komplety takich felg...jeśli nie-to nie zabieraj głosu,bo ja wcześniej miałem repliki MAM 18" i w zimie kilka razy porządnie uderzyłem w krawężnik-w wyniku poślizgu,ba nawet jedno auto uderzyło mi w taką "podróbkę",czego efektem była zdrapana farba i nic poza tym,w DE miałem nieprzyjemność "spotkania " z dziurą wielkości koła zapasowego i jakoś się nie rozleciały,wcześniej jeździłem po polskich wspaniałych drogach i innych przez ponad 3 lata-fakt wygięte są,ale nawet ORI się wygnie po czymś takim...powracając do tematu- wykonanie stopu do felg,dla średnio rozgarniętego metalurga-to pikuś,szczególnie w dzisiejszych czasach-jeśli mają gwarancję-bierz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaoszczędzisz na konkretnych dystansac

chytry traci dwa razy...jak dla mnie wybór jest prosty, oryginlane to oryginalne a nie wytapiane w Chinach z łyżeczek z PKP....

mogę się założyć tu i teraz, że kolega nie straci :cool1:

i nie wprowadzaj ludzi w błąd jeżeli nie testowałeś owych felg, zdajesz sobie sprawę na jakim profilu one będą jeździć i co im może się stać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie jeśli się zakładacie to pieniążki na stół....miałem komplet Chińskich kół moi znajomi z innego forum tez mieli i dlatego WIEM CO PISZE !!! ( ja kupowałem na allegro nowe koła od kolesie BOPS czy jakoś tak ) i po najechaniu na zle osadzoną studzienkę rant felgi się po prostu zawinął do środka...i nikt mi nie powie że Chinskie koła są takiej samej jakości jak te oryginalne :polew: :polew: :polew:

co do felg MAM...nie są to Chińskie repliki tylko Włoskie lub Niemieckie więc przykład z czapki :hi:

ja Chińszczyzny nie polecam...dziękuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nikt mi nie powie że Chinskie koła są takiej samej jakości jak te oryginalne

nikt nie twierdzi,że jakość jest identyczna-twierdzę,ze wykonanie podobnego stopu ,w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu,w tym przypadku chodzi o gwarancję,jaką daje sprzedawca,więc o jakich stratach my tu mówimy-jedziesz,uderzasz w coś-felga się wygina-towar zwracasz i żądasz wymiany towaru,lub zwrotu pieniędzy,przykładów na chińskie towary jest tyle samo,co ilość chińczyków-jedni odradzają inni mieli kontakt i nie narzekają-chodzi o ten przykład felg-skąd masz pewność,że to z Chin pochodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie ma problemu ze zrobieniem felg z tego samego stopu, tylko pomysl o tym że są stopy lepsze ( droższe ) i gorsze (tańsze ) i teraz jak masz cene za uzywane oryginalne koła np 3 tys zł a za nowe pdróby 1,8 zł to gdzieś musi byc oszczędnośc bo zarobic musi kazdy...a co do gwarancji...jak Ci koło zrobi kuku przy 20km/h to pół biedy gorzej jak jedziesz z rodziną nad morze i przy 120km/h zrobi kuku...ale każdy ryzykuje na swój koszt

rotawheels.jpg

img0193ir0.jpg

to chyba wystarczy za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam ze jak ostanio przed wiosna prostowalem felge to koles odrazu zapytal czy nie chinska bo takich nie prostuje bo walnie w jednym miejscu to skrzywi sie w drugim :D[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 09:56_________________________________________________po drugie moja byla firma wspolpracuje z chinczykami to jak potrzeba bylo jakiegos certyfikatu na stal to chinczcy pytali jaki i ze zaraz bedzie :) a wiec co do stopu to tez bym nie byl taki pewny co do skladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusje na ten temat były na forum już nie raz i ile osób tyle zdań, zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...