Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] B5 2.6 V6 LPG - Jakie kable zapłonowe?


P@włok

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie mi jakie kable zapłonowe najlepiej kupić. Silnik 2.6 V6 z LPG. Znalazłem kilka firm w różnych cenach:

http://moto.allegro.pl/item297513764_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_audi_v6_2_6_2_8.html

http://moto.allegro.pl/item299950214_przewody_zaplonowe_ngk_audi_a4_a6_a8_vr6_2_6_2_8.html

http://moto.allegro.pl/item302399601_przewody_zaplonowe_bosch_audi_a4_a6_2_6.html

http://moto.allegro.pl/item302834132_przewody_zaplonowe_ngk_audi_a4_a6_a8_vw_passat.html

Które z nich byście mi polecili, zaznaczam że mają też znaczenie względy ekonomiczne. Różnica pomiędzy najtańszymi i najdroższymi to ponad 100PLN. Czy jest sens dopłacać?

z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie NGK

Tak patrzę na tą cenę na aukcji oraz na cenę detaliczną sugerowaną, która jest 490 zł i tak się zastanawiam skąd ludzie mają te kable po tak niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK, albo BERU, które były wkładane fabrycznie.

Osobiście kupiłbym Beru.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie NGK

Tak patrzę na tą cenę na aukcji oraz na cenę detaliczną sugerowaną, która jest 490 zł i tak się zastanawiam skąd ludzie mają te kable po tak niskich cenach.

kolego ta cena na aukcji za te kable NGK-365zl to jest kosmicznie wielka wiec niema co sie dziwic ja osobiscie mam dostep do wszystkich czesci samochodowych (pracuje w hurtowni) i te kable ktore na aukcji kosztuja 365zl ja moge miec te same za 300zl albo jeszcze taniej wiec jak by ktos z was potrzebowal jakies czesci to piszcie na GG 646342.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ta cena na aukcji za te kable NGK-365zl to jest kosmicznie wielka wiec niema co sie dziwic ja osobiscie mam dostep do wszystkich czesci samochodowych (pracuje w hurtowni) i te kable ktore na aukcji kosztuja 365zl ja moge miec te same za 300zl albo jeszcze taniej wiec jak by ktos z was potrzebowal jakies czesci to piszcie na GG 646342.

Cena na aukcji jest 263 zł, a nie 365 zł dlatego pytam skąd taka niska, a wątpię żebyś mógł mieć te kable za 263 zł (sprawdź - numer NGK to RC-AD218).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ta cena na aukcji za te kable NGK-365zl to jest kosmicznie wielka wiec niema co sie dziwic ja osobiscie mam dostep do wszystkich czesci samochodowych (pracuje w hurtowni) i te kable ktore na aukcji kosztuja 365zl ja moge miec te same za 300zl albo jeszcze taniej wiec jak by ktos z was potrzebowal jakies czesci to piszcie na GG 646342.

Cena na aukcji jest 263 zł, a nie 365 zł dlatego pytam skąd taka niska, a wątpię żebyś mógł mieć te kable za 263 zł (sprawdź - numer NGK to RC-AD218).

He,he to żeście się chiba ne zrozumieli do końca :)

Wydaje mi się, że Kolega Michallo33 pisał o cenie kabli z ostatniego link'u, które są do 30v i w tym temacie raczej nas nie interesują.

Po mojemu cena 263 zł - to bardzo dobra cena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ja pisalem do kabli z ostatniego linku tych za 365zl to u mnie takich kabli RC-AD218 to 300zl.

Te kable za 263zl to nie sa RC-AD218 tylko RC-VW211 i na allegro kosztuja 263zl a u mnie 230zl. wiec zgodze sie z kolega ze za 263zl ja ich nie mam bo u mnie sa tansze i oczywiscie zeby rozwiac watpliwosci wszystkie czesci ktore posiadam sa ORGINALNE zarowno kable jak i zestawy rozrzadu i wszelkiego rodzaju łozyska. wiec jak sie niektorzy przekonali mam ceny o wiele bardziej atrakcyjne niz na allegro wiec po co przepłacać? W razie jak ktos by sie zdecydowal to prosze o kontakt na gg 646342 lub @. :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem w zeszłym roku normalnie w sklepie po znajomości kable BERU dedykowane do ABC za cos 240 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...