Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przekaznik klimatyzacji


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie w mojej audi od kupienia zawsze bylo ze jest slabszy na klimie.Sprawdzalem w innych audi i jak wlacze klime to przy ok 1700-1800 obr slychac pykniecie jakiegos przekaznika i generalnie na klimie jest mocniejszy,u mnie tego nie ma.Podejrzewam ze spalony/zepsuty jest jakis przekaznik.Tylko ktory to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wiem bo w moim tak jest.Ale jezdzilem jedna a4.W reszcie jest inaczej,wlacze klime nawet na postoju dodaje gazu i przy 1700 slychac cykniecie przekaznika i od razu czuc ze jest żywszy.Podczas jazdy na klimie lepiej jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patryk :hi:

To co opisujesz to cykniecie przekaźnika to by sie zgadzało jak silnik

jest zimny a ruszasz zaraz to jest cykniecie przekaźnika ale przy obrotach ok 2,5 tys. puszcza przekaźnik grzania świec żarowych .Włączenie sprężarki klimy nie ma nic wspólnego z dodaniem mocy ....wręcz odwrotni... minimalną utratą mocy ..tak jak pisał Kol.marioximus

Jak widzisz nikt jeszcze Ci nie potwierdził Twojej teorii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

Witam.Mam pytanie w mojej audi od kupienia zawsze bylo ze jest slabszy na klimie.Sprawdzalem w innych audi i jak wlacze klime to przy ok 1700-1800 obr slychac pykniecie jakiegos przekaznika i generalnie na klimie jest mocniejszy,u mnie tego nie ma.Podejrzewam ze spalony/zepsuty jest jakis przekaznik.Tylko ktory to.

A czasem sprężarka się w tym czasie nie wyłącza i przesto tyka przekażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie macie racji,podczas jazdy klima ladnie dawala,a moc napewno nie spadala,bylo ciut lepiej.Dobra dojde sam napisze jaki to przekaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...