Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ramiona wycieraczek


krzysiek_f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym założyć do swojej A4 B5 ramiona wycieraczek wraz z wycieraczkami od B6 (modelu z wycieraczkami typu Aero). Orientujecie się czy będą pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej B5 mam założone wycieraczki aero, ramion nie przekładałem tylko do tych założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić aero z uniwersalnymi końcówkami, poszukaj nawet tu na forum ktoś sprzedawał[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 07:26_________________________________________________ marcin(driver) , ja kupiłem swoje aero u tego gościa , póki co jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że można kupić uniwersalne wycieraczki typu Aero, pełno takich aut jeździ. Chcę to zrobić profesjonalnie, stąd moje pytanie czy da się zamienić ramiona wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po primo po co???

profesjonalne to kup sobie wycieruchy aero boscha lub championa... po co się bawić w zbędne wydawanie pieniędzy... masz ich za dużo??? to ja przyjmę....

masz zniszczone ramiona??? oddaj do piaskowania i proszkowania

jak chcesz zmienić ramiona z B6 to zmierz długość na parkingu w jakiejś b6 lub b7 albo poproś kogoś z forum niech Ci zmierzy... dodatkowo średnica stożka na trzpień mechanizmu wycieraczek....

PS. jak mnie pomęczysz na pw, to Ci zmierze jak Ci bardzo zależy... nawet stożek w ramieniu Ci zmierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po primo po co???

profesjonalne to kup sobie wycieruchy aero boscha lub championa... po co się bawić w zbędne wydawanie pieniędzy... masz ich za dużo??? to ja przyjmę....

masz zniszczone ramiona??? oddaj do piaskowania i proszkowania

jak chcesz zmienić ramiona z B6 to zmierz długość na parkingu w jakiejś b6 lub b7 albo poproś kogoś z forum niech Ci zmierzy... dodatkowo średnica stożka na trzpień mechanizmu wycieraczek....

PS. jak mnie pomęczysz na pw, to Ci zmierze jak Ci bardzo zależy... nawet stożek w ramieniu Ci zmierzę...

by wyglądało lepiej niż coś uniwersalnego :gwizdanie: ,

by zbierało lepiej niż "zwykłe" dotychczasowe piórka ,

by było tańsze od dotychczasowego rozwiązania(komplet w aso wychodzi koło 160 pln)

to w takim razie sprawdź to dla 2 osób już :wink4::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo ramiona wycieraczki z B6/B7 które przychodzi na trzpień mechanizmu posiada następujący wymiar:

wiadomo jest to stożek

a) jego podstawa (od dołu) ma średnicę 13,2 mm

B) jego góra ma średnicę 10,7 mm

bląd pomiary ok 0,1 mm

ale zastanawiam się, czy ogólnie kształt ramion będzie pasował?... jakbyś miał ochotę to zapraszam na przymiarkę - ściągniemy z B7 i przymierzymy

- tak będzie najlepiej... zrobi się manuala i zostanie dla potomnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie mam :gwizdanie: ,

jutro pomierzę moje stożki i będzie jasne. Z tym krztałtem ramienia też się zastanawiam ale jak się nie spróbuje to nie będzie się wiedziało :wink4:.

Dzięki bardzo :notworthy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...