Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Umowa z zakładem samochodowym


Arkady27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy widział ktoś umowę z zakładem samochodowym gdzie będzie zawarte że on ponosi odpowiedzialność za pozostawiony u nich mój pojazd, oddaje samochód do zakładu który znajduje sie 100 km od mojej miejscowiści i tak pomyślałem że dobrze by było taką umowe spisać z mechanikiem. Szukałem troche w google ale bez skutków :thumbdown:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sliska sprawa bo mozesz przeciez sam ukrasc ten samochod majac 2 kluczyk :) druga sprawa to byscie musieli dokladnie cale auto obejrzeć itd, bo np . przychodzisz po odbiór i mowisz ze masz ryse na zderzaku ktorej nie bylo :) ewentulanie niech da ci potwierdzenie przyjecia kluczyków , zebys w razie co mial dowod ze zostawiles u nich kluczki w razie jak by auto z kluczykami zginelo , a do ubezpieczenia jak wiadomo musisz miec wszystkie kluczki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na mój gust to żaden mechanik Ci nie podpisze takiego kwita. Powie tylko, że on nie musi naprawiać twojego auta i żebyś go zabrał gdzie indziej - będziesz się tak bujał od mechanika do mechanika. ALE każdy porządny mechanik powinien być ubezpieczony na okoliczność jakiś "wypadków" i sądzę, że z wypłatą odszkodowania nie było by problemów. Nie ma co wszystkich wkładać do jednego worka z napisem "złodzieje i dewastatorzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :notworthy: dzwoniłem dzisiaj do niego, sam zaproponował że podpisze mi kwitek że zostawiam u niego mój samochód żebym się nie martwił :good: Kolega z forum potwierdził mi że gość jest sumienny także już się nie martwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...