Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przełącznik lusterek


whayat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam małe pytanie. Posiadam A4 B5 po lifcie i dołożylem sobie ostatnio podgrzewane lusterka (wkleilem maty grzewcze i poprowadziłem kable do drzwi). Nie chce się podpinać z kablami pod ogrzewnaie tylnej szyby, ale chce mieć możliwość włączenia tego ogrzewania za pomocą przełącznika do sterowania elektrycznymi lusterkami w drzwiach kierowcy. Nie wiem tylko czy w tych A4 przełącznik do elektrycznych lusterek ma pozycje do załączenia ogrzewania (wiem że w passatach była dodatkowa pozycja na tym przełączniku, która załączała grzenie lusterek). Znalazłem na allegro coś takiego:

http://allegro.pl/panel-lewy-przod-przelacznik-lusterek-audi-a4-i1672731002.html

,a wiec ta dodatkowa "ikonka" na rączce wskazywałaby na to że takie przełączniki występowały. Ponadto mam w gnieździe przełącznika 8 pinów, a miejsca jest teoretycznie na 10 pinów. Czy mogliby mnie koledzy poratować i oświecić mnie troche w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dodatkowa pozycja jest od elektrycznego składania lusterek, występowało w niektórych egzemplarzach. W b5 podgrzewanie lusterek nigdy nie było fabrycznie realizowane tak jak chciałbyś to podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może na jakiej zasadzie odbywa się to składanie lusterek ? W sensie czy to pokrętło można przełożyć w tą pozycje i ono tam zostaje, czy trzeba trzymać dopóki lusterka by się nie złożyły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat składanych lusterek jest wszystko na Naszym forum dostępne więc :szukaj: i czytaj.

Pokrętło zostaje tak jak go przekręcisz.

Jak pod tą pozycję chciałbyś podłączyć grzanie to tylko przez dodatkowy przekaźnik bo dokładane maty biorą

duży prąd i styki tego przełącznika szybko uszkodzisz.

Przy składaniu ta pozycja niniejszego przełącznika podaje masę na sterownik składania lusterek ale prąd jest bardzo

mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, co do przekaznika to wiadomo :)

nie bylem tylko pewien czy ten przelacznik bedzie taki jak to sobie wymyslilem, ale widze po Twoim poscie ze bedzie pasil do tego co chce zrobic. Wielkie dzieki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...