Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] CENTRALNY DZIAłA TYLKO Z BLISKA


markus117

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety nie znalazłem tematu odpowiadającego mojemu problemowi.Mam audi A4 1.8T 1996 (nie wiem o co chodzi z tymi prefiksami) i centralny z pilota działa tylko z bardzo bliska (ok. 1 metr) czy ktoś może spotkał sie z tego typu problemem.Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na podczerwien to bedzie odbiornik na srodkowym slupku w aucie. miedzy dzwiami. jesli wymiana bateri nie pomogla to proponyje przeczyscic plytke od alarmu. domyslam sie ze nie orginalny? ja tez tak mialem. przeczyscilem i wszystko gra. ewentyalnie jeszcze scierzki i luty poprawic. a jeszcze zapytam czy miales tak od samego poczatku czy to sie teraz stalo? bo jest tez mozliwosci ze ma po prostu taki maly zasieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. a syrena Ci sie odzywa jak otwierasz lub zamykasz, w mojej niunii, jak zamykam pojawia sie oglos syreny przy otwieraniu nie ma zadnego odzewu, Pozdawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na podczerwien to bedzie odbiornik na srodkowym slupku w aucie. miedzy dzwiami. jesli wymiana bateri nie pomogla to proponyje przeczyscic plytke od alarmu. domyslam sie ze nie orginalny? ja tez tak mialem. przeczyscilem i wszystko gra. ewentyalnie jeszcze scierzki i luty poprawic. a jeszcze zapytam czy miales tak od samego poczatku czy to sie teraz stalo? bo jest tez mozliwosci ze ma po prostu taki maly zasieg.

schiller, wątpię czy to na podczerwień.

Koledze pewnie chodzi o diodę czerwoną sygnalizującą pracę nadajnika, a nie samą diodę nadawczą podczerwieni (przecież te diody nie świecą).

Możliwe, że coś zaczęło zakłócać odbiornik, może się przesunęła centralka czy coś w tym stylu.

Oczywiście przeczyszczenie całego pilota od wewnątrz jak najbardziej zalecane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w celu polepszenia zasiegu mozesz przylozyc pilot go skroni, dziala zaje... sprawdzilem :P

a jaki masz pilot? wyglada jakos tak jak u mnie po lewej stronie?

580cefa7c845a0a9m.jpg

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...