Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zaślepki po uchwycie na telefon czy nowy tunel?


jockn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, mam pytanko - jako że tel na BT sprawuje się super nie potrzebuję uchwytu na tel. Idzie dorwać gdzieś zaślepki na dziury po uchwycie na telefon czy muszę szukać nowego tunelu? Widziałem gdzieś wątek od b6 że trzeba tunel ale wolę się upewnić.

Foto poniżej.

888nt.jpg

Z góry dziękuję

pozdr

jockn

P.S. Chętnie wymienię tunel z uchwytem na taki bez uchwytu :> oczywiście w tym samym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w.

Pytań tego typu już było sporo ale odpowiedź jest jedna. Oczywiście możesz kombinować (ktoś gdzieś próbował "zalać" to plastikiem") ale nigdy nie będzie to wyglądało tak jak po wymianie na nowy tunel. Sam jestem po takim zabiegu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U siebie również mam zestaw którego chciałbym się pozbyć, i teraz pytanko czy ktoś korzystał z usługi typu samrt fix s-plus czy jak to się tam zwie?

Z tego co czytałem, nadlewają dziurę masą utwardzalną, korzystając z wcześniej wykonanego stempla, dzięki temu podobno faktura materiału jest zgodna z oryginałem

próbował ktoś tego? jak to wypada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U siebie również mam zestaw którego chciałbym się pozbyć, i teraz pytanko czy ktoś korzystał z usługi typu samrt fix s-plus czy jak to się tam zwie?

Z tego co czytałem, nadlewają dziurę masą utwardzalną, korzystając z wcześniej wykonanego stempla, dzięki temu podobno faktura materiału jest zgodna z oryginałem

próbował ktoś tego? jak to wypada?

Nic nie kombinuj kup z B7 są w miarę przystępne ceny bez żadnego zalewania i robienia a wymiana trwa pare chwil zależy jak się sprężysz a efekt na pewno będzie zadowalający :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

(...)

Nic nie kombinuj kup z B7 są w miarę przystępne ceny bez żadnego zalewania i robienia a wymiana trwa pare chwil zależy jak się sprężysz a efekt na pewno będzie zadowalający :rolleyes:

Tak też uczynie, pytałem o cenę i trochę wyrwało mnie z butów :slina: 400zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...