Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opisałem już swój przypadek w innym temacie ale wyszedł mi z tego lekki esej więc teraz w skrócie.

Samochód Audi A4B6 1.9TDI Avant FWD

1BA>1BV 

Klasy wagowe 1BA przed zmianą przód 9 tyl 10, zmiana na 1BV amor 7m,klasy wagowe sprężyn przód 6 tyl 8.

Wysokość auta przed zmianą na kole 225/45/r17

Oś przednia po 67.5cm oś tylnia po 67cm. Po zmianie też równo przód po niecałe 66cm tyl 65.5cm paliwa pełno.

Pytanie jeździ ktoś na takim zestawie? Nie za miękkie te sprezyny przednie? gdyż sam mam takie odczucia jako w sumie nowicjusz. Amor 7m wcale nie taki beton może przez te sprężyny. Jak obniżyć przód talerzyki z b5 czy eibach pro kit a może nie obniżać tylko monroe reflex wsadzić jak mówicie że sztywniej? 

Edytowane przez Mr.Joker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w mojej a4 b7 1.8t Avant. Wysoko wisi mi przod. Od ziemi do blotnika mam ok71cm. Tyl jest ok bo mam jakies 63cm. Mam oznaczenie na sprezynach przednich rozowy, fiolwtowy, fioletowy i zawieszenie 1BA. I teraz pytanie jakie sprezyny zalozyc na przod zeby bylo tak ok 65cm. Probowalem znalezc z oznaczeniem rozowy, fioletowy ale nie ma oryginalow a nowe nie wiem ktore beda dobre.

temp3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...