Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Żarówki Philips BlueVision Ultra czy X-treme Vision


bartek22115

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedys chwile Philipsy ....po pierwszym wieczorze wylądowały na drogowych (a w soczewki HID`y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy - jak w Twojej okolicy się znają to nie pojeździsz jak nie to masz szanse. Tak samo z diagnostą. Wiele ludzi zakłada i jeździ choć są problemy z zakłóceniami w CB. Jak już kupisz to barwa 4300 najbardziej zbliżona do normalnej żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie niestety słyszałem coś ostatnio o nagonce na hidy. Dlatego na razie postanowiłem wypróbować te philipsy. tylko niewiem na które sie zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne które wybierzesz, każde przepalają się dosyć szybko więc kasa w błoto, lepiej kupić zwykłe żarówki Phillips albo OSRAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID w soczewke 4300 K - to minimalne problemy z niebieskimi .......jezdze juz 2 lata na HIDach - ok 100 000 km

co do przeglądów - zawsze jeżdze w to samo miejsce, diagnosta dokładnie sprawdza całą furę a w szczególności regulacje lamp i twierdzi ze gdyby lampy nie miały oznaczenia homologacji pod palnik xenonowy to nie byłoby wyproś - więc zawsze żegnamy sie słowami do zabaczenia za rok :)

a zakłócenia na CB to juz inny temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz do wydania ok 600 PLN - bierz Denso, jak mniej mniej bierz M-Tech , ja jezdze na tych przetwornicach :

http://www.auto-xenony.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,42/category_id,9/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,1/

żarniki to ten sam produkt wszędzie .....szału nie ma z trwałością

Przetwornice przy jezdzie non stop na swiatłach wystarczają na jakies 40 000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem z tej firmy www.auto-xenony.pl i byłem zadowolony, jak będziesz kupował to te w okolicy 200 zł bo mają wbudowane filtry i CB nie szaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś dorzuce na temat żarówek od siebie, w moim poprzednim aucie czyli golfie 3 z lampami na soczewce (in.pro) miałem założone Philips nightbreaker, przez chwile świeciły lepiej niż zwykłe za 5zł ze stacji benzynowej ale trwało to może z miesiąc. Po miesiącu świeciły jak zwykłe żarówki więc szkoda wydawać kasy (płaciłem za nie chyba 90zł za parę H7). Po tym jak się przepaliły (około 6m-cy) założyłem zwykłe tungsramy (czy jak to się pisze) i różnicy nie widzę. Co do hidów to jednak bym odradził, bo przynajmniej w Krakowie zabierają za nie dowody dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko w KRK, HIDy to ryzyko kierowcy, czasami oślepiają innych kierowców, jak jest samopoziomowanie lamp to w połowie problemu nie ma, spryski dorezać i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie od dzis wiadomo ze samopoziomowanie w Polsce nienadąża :), takze spryski dołożyc i jezdzic - u mmie na manualnym sterowaniu wysokosci swiatel nigdy nikt nie zwrócił uwagi że oślepiam

dodam ze warto założyc xenki do soczewek - poprawa widocznosci niesamowita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...