Treść opublikowana przez bartek22115
-
Stuki z przodu silnika w A4 B8 2.0 TDI
Witam kolegów. Potrzebuję waszej porady odnośnie stuków z przodu silnika. Ogólnie juz słyszę je od jakiegoś czasu. W tym czasie auto troszkę podreperowalem mianowicie kpl rozrząd, sprzęgło z dwumasą, regeneracja alternatora, pasek osprzętu, rolka i napinacz niestety stuki są ciągle słyszalne. Moje podejrzenie pada na pompę wspomagania. Stuki są słyszalne przy niskich obrotach silnika podczas jazdy, czasami tez na postoju ale wystarczy wtedy lekko ruszyć kierownica i zapada cisza. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Czy moje podejrzenia są słuszne? Dodam tylko ze na liczniku mam prawie 300000km
-
[ALL B5] Żarówki Philips BlueVision Ultra czy X-treme Vision
no to mnie pocieszyłeś kolego a może możesz polecić jakieś dobre hidy ?
-
[ALL B5] Żarówki Philips BlueVision Ultra czy X-treme Vision
no właśnie niestety słyszałem coś ostatnio o nagonce na hidy. Dlatego na razie postanowiłem wypróbować te philipsy. tylko niewiem na które sie zdecydować
-
[ALL B5] Żarówki Philips BlueVision Ultra czy X-treme Vision
a kolego niemasz problemów z niebieskimi czy gościem od diagnostyki ?
-
[ALL B5] Żarówki Philips BlueVision Ultra czy X-treme Vision
koledzy pytanie jak w temacie. Które żaróweczki proponujecie wybrać ?
-
[B5 AFN] wymiana płynu we wspomaganiu
dzięki serdeczne kolego wiedziałem że gdzieś to musi być
-
[B5 AFN] wymiana płynu we wspomaganiu
Witam serdecznie kolegów. Dziś stwierdziłem że mój płyn we wspomaganiu ma ewidentnie brązowawy kolor. Stwierdziłem że najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana płynu. No i tu moje pytanie jak to najlepiej zrobić. przeglądnąłem już kilkanaście wątków ale nigdzie nie znalazłem "instrukcji krok po kroku" jak to zrobić
-
Polecane opony letnie
kolego wszystkie co tu wymieniłem kupisz za około 300zł/szt jednak nie potrafie Ci wskazać które są najlepsze bo sam mam dylemat, a żaden kolega nie wyraził opini pod moim postem ;(
-
Polecane opony letnie
Koledzy które oponki wybrać ? a właściwie które możecie polecić, a które odradzić rozmiar 205/55 R16 Wybieram pomiędzy : BRIDGESTONE POTENZA TOYO PROXES PIRELLI P7
-
Polecane opony letnie
Koledzy jaką macie opinie na temat oponki Uniroyal RainExpert ?
-
Polecane opony letnie
konkretna odpowiedź dzięki
-
Polecane opony letnie
BRIDGESTONE Potenza RE050A czy BRIDGESTONE TURANZA ER300 ECOPIA Jaka jest wasza opinia na ten temat
-
Polecane opony letnie
A dzięki, dzięki kolego w takim razie zawężam poszukiwania: Pirelli P7 czy CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 2 ?
-
Polecane opony letnie
Koledzy które oponki wybrać: Pirelli P7 GOODYEAR EXCELLENCE GOODYEAR EXCELLENCE ULRR CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 2 Dodam że interesuje mnie rozmiar 205/55/R16
-
[ALL] poszukuje magika od fisu
a czy orientuje sie ktoś może kto na podkarpaciu zrobił by konkretnie taką wymianę ?
-
[ALL B5] lampy Valeo. jakie żarówki
znaczy sie w najgorszym wypadku dobra gadka i wymiana przy nich na h7 dzięki wielkie kolego za poradę
-
[ALL B5] lampy Valeo. jakie żarówki
no spryskiwaczy niestety niemam... ale musze coś zadziałać bo tak jak teraz świeci to porażka.... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________ a co na to powiedzą panowie na stacji diagnostycznej czy kochani stróże prawa ?
-
[ALL B5] lampy Valeo. jakie żarówki
no też tak myślałem kolego. ale sprawdzając oznaczenie na tej stronce http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=74878 wynika że moje oznaczenie DC oznacza ksenonowe mijania [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 18:57_________________________________________________no tak kolego to oznaczenie mam na kloszu. Na soczewce niewiem gdyż nie zaglądałem tam w głąb reflektora... W takim razie prosze Cie o porade co zrobić
-
[ALL B5] lampy Valeo. jakie żarówki
Witam serdecznie kolegów. Ostatnio dnie takie krótkie, szybko ciemno i cały czas jeździ sie na światłach. Jednak moje światła nie dają mi zadowolenia (marna widoczność). Zacząłem dużo czytać o światłach ksenonowych itd. Znalazłem artykuł http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=74878 o oznaczeniach reflektorów. I tu stanąłem przed wielkim dylematem. Mój reflektor ma oznaczenie 04HC oraz tuż obok 00DC i 04HR. Czy w mojej lampie powinien być ksenon ?
-
[ALL] poszukuje magika od fisu
witam kolegów serdecznie. Czy ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego elektryka który zrobił by wygaśnięte linie na fisie ?
-
[ALL] Nieseryjne radio a wyświetlanie na FISie
no trudno. ale dzięki za inf kolego
-
[ALL] Nieseryjne radio a wyświetlanie na FISie
Witam serdecznie kolegów. Moje pytanie może niektórym wydać sie głupie ale czy są radyjka (oprócz tych seryjnych ) takie aby wyświetlały na fisie ?
-
[ALL] Jakie głośniczki polecacie
w takim razie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. A Ciebie kolego o jakiś dokładniejszy opis tego co mówisz. Jaki wzmacniacz proponujesz ?
-
[ALL] Jakie głośniczki polecacie
Witam serdecznie. Chciałbym poradzić sie kolegów odnośnie audio w mojej niuni. Konkretniej mówiąc chciał bym go ulepszyć. Poprawić jakość muzyki basów itp. jednakże pozostaję przy obecnym radyjku fabryczny chorus - kaseciak, gdyż mam pełen fis i to radyjko ładnie tam wyświetla. Jakie są wasze propozycje aby usprawnić system audio w mojej niuni. Jakie i gdzie zastosować głośniki ( najlepiej by było wykorzystać stare kabelki)
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
felgi pod letnie gumki dopiero planowany zakup myślałem o 17 o szerokości 7'' lub 7,5'' a czy przy takich 215 nie pojawi sie jakieś ocieranie przy full skręcie ? i jaka wtedy powinna być wysokość opony żeby było ok ?