Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Toyota Yaris 1.0 PB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka przedstawiam wam powód dla którego B5 poszło do żyda, mianowicie jest to Toyota Yaris 1.0 ile ma kuni nie wiem nie sprawdzałem i wolę nie wiedzieć. Auto jest z 2009 roku ma przejechane ok 80 000km do końca serwisowane, bite w przód, w tył i w bok generalnie ma już swoją przeszłość i obecnie też jest na serwisie. Auto nie jest moją własnością - jest to auto firmowe. Wrzucam wątek nt tego auta bo może ktoś kiedyś stanie przed wyborem zakupu takiego i będzie miał jakiś ogląd na sprawę

.

Wypas:

- silnik 1.0 :kox:

- 4x Air Bag możliwe, że ma więcej

- klima

- centralny zamek bez pilota

- elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- iso fix

- 1.000.000 narko skrytek rozmieszczonych po całym aucie :decayed:

- FIS :naughty:

- spryskiwacze mgiełkowe :wink4:

- kiera s-line trójramienna :sarcastic:

Mody

- stacjonarna drukarka z funkcją xero podłączona przez przetwornicę prądu

- zapach choinka vanilia

- cb radio

- zestaw ok 20 CD z MP3

- navi

- rozdzielacz zapalniczki na trzy wejścia

- mycie auta zewnątrz i wewnątrz co 15 000km na serwisie

i wiele wiele innych

mogę powiedzieć, że autko jest niezwykle pojemne, przewiezienie pralki, zmywarki TV 40' + to żaden problem a wyobraźcie sobie wsadzić którąś z tych rzeczy do A4 - sedana

Yaris1.jpg

Yaris3.jpg

Yaris_2.jpg

IMAG0202.jpg

Opublikowano

Fura pierwsza klasa ale zapomniałeś dopisać że w wypasie masz drukarkę stacjonarną :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fura pierwsza klasa ale zapomniałeś dopisać że w wypasie masz drukarkę stacjonarną :polew:

zaraz zrobię update :decayed:

Opublikowano

Mało tego że czerwony - kolor najszybszy to jeszcze, auto firmowe a te zawsze są najszybsze :polew::good: No kozak :kox:

Gleba, kołpak spiner i lexlooki na tył :D będzie kosa :good:

Opublikowano
  • Autor

Mało tego że czerwony - kolor najszybszy to jeszcze, auto firmowe a te zawsze są najszybsze :polew::good: No kozak :kox:

Gleba, kołpak spiner i lexlooki na tył :D będzie kosa :good:

można powiedzieć, że Biturbo :kox:

Opublikowano

a ja miałem taka i była fajna.... 170 leciała...

silnik warczy jak kosiara ale daje rade...

schowki były kox nieziemski, w stosunku do służbowego ForFour którego mam teraz Yaris był bardziej przyjazny do pracy ale innych zaleta w stosunku do Smarta brak...

Opublikowano

Takie małe zapierdalacze są fajnę. Swego czasu dużo kilmetrów zrobiłem Twingo i miło to wspominam - żadne drogi mu strasznie nie były :decayed:

Najgorszę jest to, że w Yarku siedzisz jak na stołku :wallbash:

Do prywatnego użytku, to jak dla mnie masakra :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a ja miałem taka i była fajna.... 170 leciała...

silnik warczy jak kosiara ale daje rade...

schowki były kox nieziemski, w stosunku do służbowego ForFour którego mam teraz Yaris był bardziej przyjazny do pracy ale innych zaleta w stosunku do Smarta brak...

ad1. ja leciałem kiedyś na autobanie a4 z górki 183 albo 187 nie pamiętam bo musiałem trzymać kiere tak rzucało

ad2. True wrum wrum

ad3. Na początku te schowki mnie wkurwiały bo niby po co...ale z czasem się do nich przekonałem i są :kox:

Takie małe zapierdalacze są fajnę. Swego czasu dużo kilmetrów zrobiłem Twingo i miło to wspominam - żadne drogi mu strasznie nie były :decayed:

Najgorszę jest to, że w Yarku siedzisz jak na stołku :wallbash:

Do prywatnego użytku, to jak dla mnie masakra :kwasny:

siedzenia lipa na maxa, jak dużo jeżdżę w ciągu dnia 300km + to kręgosłup boli :confused4:

Opublikowano

pamietam jak w 3osoby ledwo przekroczylismy nia 120 :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

mody za***iste :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pewnie żal będzie się z nią kiedyś rozstawać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pamietam jak w 3osoby ledwo przekroczylismy nia 120 :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

mody za***iste :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

wklej Swoją fotę na forum to się wyjaśni dlaczego

pewnie żal będzie się z nią kiedyś rozstawać :decayed:

na dniach idzie w Polskę będzie nowa - taka sama ale nie bita, nie obrandowana :kox: i z połową przebiegu tej - reszta to samo :naughty:

Swietne Ferrari :kox: a ile pali ? :decayed:

:kox:

spalanie jadąc jak pipka delikutaśnie muskając gaz myślę że dało by radę zejść do 4,2l w lecie oczywiście, przy normalnej jeździe poniżej 5,5-6,5l w zimie 8,5l mi paliła :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.