Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Fotele z rocznika 98 do 95


Tommy Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi do modelu B5 mam takie pytanko.

Czy w przypadku wymiany foteli z rocznika 98 do 95 będą jakiekolwiek problemy, inny rozstaw lub z avanta do sedana ??

Te które planuje zakupić mają dzieloną kanapę, tak jak jest obecnie u mnie.

Jeżeli ktoś miał do czynienia z podobnym przypadkiem bardzo proszę o pomoc. Nie chciałbym zastać jakiejś niemiłej niespodzianki przy montażu.

P.S. Właśnie się dowiedziałem że fotele są od Avanta czyli pewnie nic z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z Avanta do sedana powinny podejść bez problemu. Właściwie to one się niczym nie różnią. Wszystko będzie pasowało, ale dla pewności poczekaj na opinie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele przednie wchodzą bez problemów, natomiast gorzej może być z oparciami kanapy tylnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96-97 r.avant maja ucho do montazu

98->r.bolec z boku

sedany z dzielona kanapa maja uszy niewiem jak roczniki po lifcie czy byla zmiana ale do 98r.sa uszy i kanapy z avanta 96-97 podchodza p$p,natomiast od 98r.avant ma bolec i trzeba wtedy odciac/wykrecic ucho w sedanie i zostawic na pasach lub dorobic jakies mocowania customowe......kanapy,oparcia sedan/avant pasuja p$p do siebie......

sedan z niedzielona kanapa to chyba wieksza rzezba bo na wstepie trzeba mocowania robic ale o tym chyba jest w warsztacie ktos juz w tym rzezbil

przednie fotele jak byly full elektryczne to beda pewnie mialy inne szyny i wtedy trzeba rezac tez mocowania....

np.full elektryka mocowanie foteli do karoseri(na 2 sruby chyba podobnie jak a6)na srodku/elektryczne przesowanie fotela

np.elektryczne z manualnym przesowaniem przod/tyl inne mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...