Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] zestaw HID w lampach przed liftem z halogenem czy ktoś montował?


7JK8

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy ktoś wstawiał zestaw HID w takie lampki (2 x h7 i 1 x h1 w kloszu) , są to lampki BOSCHa chyba tak jak auto z 95 roku ,czyli przed liftem. Chodzi mi czy nie ma problemu z montażem bo w miejscu lampy mijania jest taka metalowa osłonka, czy nie będzie przeszkadzać. I oczywiście najważniejsze (pod warunkiem udanego montażu) jak te światełka się sprawują na drodze.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

p.s. chciałem dodać fotki lamp ale kiedyś był przycisk "dodaj zdięcie" czy coś podobnego a teraz nie ma i nie bardzo wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie możesz dodać przez http://imageshack.us/ .

Co do lampek . Jak dla mnie jest to lipne rozwiązanie gdyż lampy przedliftowe sa z powierzchnią rozpraszającą światło a nie "gładkoszybowe" . Na drodze możesz razić nieco , widziałem Passata na takich lampkach z Hidem ..strasznie dawał po gałach .

Przemyśl opcje czy nie lepiej odmłodzić autko lampami poliftowymi Valeo czy zamiennikami DEPO , TYC i do tego HID .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 95 nie bylo lamp BOSCHA. i obrazu ci powiem nie rob tego! jeśli chcesz xenony to zakładaj soczewki i dopiero wtedy HID-y . xenony w zwykłych lustrach sa niebezpieczne ponieważ światło jest bardzo mocno rozpraszane co powoduje oczywiście oślepianie. a poza tym bardzo łatwo dowodzik możesz stracić za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller , ja mam audi z 1995 i lampy dzielone Boscha wiec nie okłamuj kolegj :tongue4:. a co do lamp to tez odradzam montaz HID , bedziesz oslepiał. kup sobie soczewki valeo, Depo lub Fk i wtedy kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi z 1995 i lampy dzielone Boscha wiec nie okłamuj kolegj :tongue4

nie masz boschów tylko FK :tongue4:

a bosche były w 95 ale nie na h7 tylko na h4 z tego co wiem :gwizdanie:

a co do samego rozwiązania , to nie polecam, gienek_a4 ma takową instalacje i dobrze to świeci ,ale nie tylko na droge niestety :confused4: było porównanie, moja soczewka valeo i HID 5000K i jego bosche 8000K , i było tak że moje świecą dalej , odrobine słabiej , ale świeciły równomiernie i mają odcięcie , lampy gienka świeciły dość dobrze, ale max 20 metrów , i było płynne przejście światło cień , co oznacza oślepianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi z 1995 i lampy dzielone Boscha wiec nie okłamuj kolegj :tongue4

nie masz boschów tylko FK :tongue4:

a bosche były w 95 ale nie na h7 tylko na h4 z tego co wiem :gwizdanie:

a co do samego rozwiązania , to nie polecam, gienek_a4 ma takową instalacje i dobrze to świeci ,ale nie tylko na droge niestety :confused4: było porównanie, moja soczewka valeo i HID 5000K i jego bosche 8000K , i było tak że moje świecą dalej , odrobine słabiej , ale świeciły równomiernie i mają odcięcie , lampy gienka świeciły dość dobrze, ale max 20 metrów , i było płynne przejście światło cień , co oznacza oślepianie.

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 15:46 _________________________________________________aż ty KEŻOR dociekliwy cholerniku jestes :> . Teraz mam FK ale miałem BOSCH na H7. i tu widze ze sie zdziwiłes :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wychodziły lampy na H4 ?

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 16:19 _________________________________________________nie mam pojecia. chyba ze moja walona była i miała cały przód nowy. to jest wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze h4 valeo byly do I liftu, a pozniej już h7 na boschu

no wlasnie tak tez pisalem (opierajac sie na spotowych spostrzezeniach z lampa ktora przywiozles)

co do bosch/valeo (bosch chyba tez robil na H4) nie bylbym pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do pierwszego liftu byly h4 wiem bo ma, no i mam zalozony na to HID, i to bardzo nisko spuszczony co by bardzo nie oslepiac 7JK8 piszac Ci na Priva, nie wiem czy dodałem ze gdybym teraz mial zakladac HIDy to najpierw bym zakupil lampy z soczewka, bo swieca o wiele lepiej... i gdy tylko bedzie okazja i,kasa to sie tak skonczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...