Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wittam

Przedstawiam Wam moja poczciwą Audi 80 B4. Silnik 1Z, rocznik '94, niestety trafił mi się totalny golas ale jest za to w bardzo dobrym stanie i niema się co popsuć :decayed:

Niunia jest zrobiona w stylu: "Dobre koło i gleba - nic więcej nie potrzeba"

Wypasione wyposażenie:

- ABS

- wspomaganie kierownicy

- centralny zamek

- szyberdach

- poducha kierowcy

- brak el. szyb

- brak klimy

- brak obrotka

Planów na mody było bardzo dużo:

- obrotek + ringi -- wykonane

- el. szybki

- kiera od S-ki

- foteliki od Q (a'al kubełki)

- zderzaki od Competition

- soczewka wykonane

- zawias -40 -- wykonane

- wtryski od AFN wykonane

- wirusik

Tak było na początku :

dsc00016hd.th.jpgdsc00018gt.th.jpgdsc00019zb.th.jpgdsc00020l.th.jpg

dsc00021fy.th.jpgdsc00024i.th.jpg

dsc00022on.th.jpgdsc00023wg.th.jpgdsc00027op.th.jpgdsc00029zww.th.jpg

18-19.01 Pozbyłem się BigBena - Rezanie ringów i naprawa oświetlenia

dsc00026bs.th.jpgdsc00032v.th.jpg

21.03.2010 Powitanie wiosny

Przesiadka z 15" na 17" Alutec Leon :decayed:

dsc00146lj.th.jpgdsc00153lg.th.jpgdsc00156gn.th.jpgdsc00157zk.th.jpg

12.03.2010 Zakup zawiasu 60/60

dsc00018km.th.jpg

20.04.2010 Zawiasik zamontowany

Zdjecia na szybko fonem

dsc00078pg.th.jpgdsc00079qi.th.jpg

Polerka wydechu

kopiadsc00027.th.jpgkopiadsc00031.th.jpg

Mała sesja 03.05.2010 ;-)

p5035314.th.jpgp5035316.th.jpgp5035318.th.jpg

p5035319.th.jpgp5035332.th.jpgp5035338.th.jpg

27.05.2010 Lampki USA/JAPAN

usavblenda.th.jpg

26.08.2010 Montaż lampek USA/JAPAN

dsc00392eh.th.jpgdsc00390z.th.jpgdsc00367s.th.jpgdsc00372c.th.jpg

31.08.2010 Blacha US 31x15

kopiadsc00397.th.jpg

25.11.2010 Aluski RH ZW1 :mrgreen:

RH ZW1 Cup 17" 4x108 8J ET35

90192879.th.jpg

24.06.2011 Kółka na niuni :mrgreen:

dsc00745pf.jpg

dsc00747v.jpg

Komentować :decayed:

Opublikowano

Komentować :decayed:

wyjep hak :doh1: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wyjep hak :doh1: :facepalm:

tyle to ja wiem :tongue4::chytry:

Opublikowano

"Dobre koło i gleba - nic więcej nie potrzeba"

:D :oklaski:

No a koło :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Mała sesja (auto brudne bo niestety cały czas leje :-/ )

dsc0814u.th.jpgdsc0818nm.th.jpgdsc0819h.th.jpgdsc0820g.th.jpg

dsc0824z.th.jpgdsc0825g.th.jpgdsc0826w.th.jpgdsc0827h.th.jpgdsc0816hi.th.jpg

dsc0830y.th.jpgdsc0831e.th.jpgdsc0832w.th.jpgdsc0833u.th.jpg

Opublikowano

fajna, piękny kolor i dobre mody :good:

szkoda że nie gwint, bo mogłaby jeszcze trochę zejść... no i hak out <-to powinien być priorytet

mało brakło, a jeździłbym identyczną :naughty:

Opublikowano

ładna poprzedniczka A4 :good:

Opublikowano

miałem identyczną ;( kolorek chyba najładniejszy w B4

Opublikowano

świetne auto :good:

Opublikowano
  • Autor

troszkę wosku

dsc00762y.jpgdsc00761g.jpg

Opublikowano

f*ck, fajna furka, ale prosze Cie, zdejmij ta pileczke tenisowa z haku :kox:

Opublikowano

f*ck, fajna furka, ale prosze Cie, zdejmij ta pileczke tenisowa z haku :kox:

zdejmij ten hak :decayed:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wodna sesja

dsc1399bx.jpg

dsc1409r.jpg

dsc1413z.jpg

kopia1dsc1366.jpg

kopiadsc1339.jpg

kopiadsc1340.jpg

dsc00838m.jpg

p.s tak hak jeszcze jest :disgust:

Opublikowano

Piękne :good: Ale obniż jeszcze :decayed:

Opublikowano

obniz, obniz i bedzie miod malyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

obniż,obniż to nie takie łatwe :no:

jest kit -60 żeby było niżej muszę upolować gwint a to nie jest taki lajcik jak w B5

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na tych fotach jest -60? No nie gadaj :shocked: Szczerze to wygląda na -30, góra -40 :mysli:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka wciąż mi się podobają 80-tki, kolor ładny lecz szkoda że nie czerwona :decayed: Ja już bym jej nie obniżał wygląda naprawdę dobrze po co robić z auta kalekę :good:

Opublikowano
  • Autor

Na tych fotach jest -60? No nie gadaj :shocked: Szczerze to wygląda na -30, góra -40 :mysli:

Tak to -60 weź pod uwagę profil opony

33333q.jpg

1. seria - 195/65/15

2. seria - przód 205/50/17 tył 215/50/17

3. -60/-60 - przód 205/50/17 tył 215/50/17

4. -60/-60 - przód 205/40/17 tył 205/40/17

Opublikowano

opcja nr 3 wyglada najlepiej, jesli chcesz zostac z fela rh ze zdjecia nr4 to auto musi miec juz meega glebe zeby dobrze wygladalo:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.