Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Most (Płock)


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie odnośnie nowego mostu w Płocku. Otóż jako że jest długi ostatnio dość szybko przez niego przejechałem nie zastanawiając się przed tym czy znajdują się tam jakieś puchy do zdjęć, z góry bym dziękował za pewną odpowiedź... bo mam troszkę stracha ze względu na granice punktową i nieciekawią ilość mandatów. :>

Z Góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przez niego przejeżdżałem i naliczyłem 17 kamer :shocked:

ale czy jest fotkomat to nie wiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku maja leciałem tym mostem oczywiście nie przepisowo i OK.Tam z serwisu VW AUTO FORUM testują zawsze auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. To jest monitoring miejski i tyle. Ma to związek z kradzieżą elementów mostu w czasach gdy most stał sobie bezużyteczny, bo nie było dla niego dróg dojazdowych. Chłopaki z wózeczkami wynosili to i owo na punkt skupu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kamien z serca bo juz bym nie mial prawka :D dzieki chlopaki teraz bede mogl spokojnie zasnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoradarow nie ma, bo sam lecialem sporo przez ten most, ale wiem ze kiedys byla sytuacja ze jakos obliczyli motocykl ktory grubo ponad 200 tam lecial, sa w stanie policzyc szybkosc poprzez liczenie klatek na sekunde. Wypadek pod galerią wisła pozna zimą, gdzie 3 auta sie puknely, naliczyli 160km typkowi przez ktorego byl ten wypadek, jak lecial od strony imielnicy, policzyli to wlasnie ze zwyklej kamerki ktora jest tam skierowana.

Ale normalnie to chyba musialoby im sie chciec przeliczac, niewiadomo jak z jakoscia tych kamer, czy rozdzielczosc pozwala na odczytanie numerow z tablic rej, tym bardziej w ruchu, i sporej szybkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...