Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Witam. Chciałbym założyć gaz do swojej a4


Robert0392

Rekomendowane odpowiedzi

szwagier ma lovato ale przy audi 80 b3 i jezdza juz bardzo długo.... tylko co rok filterek wymienia i nic wiecej... stara generacja i tak dalej... ale sam fakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na choy mu hany do 1,8 zwyklego ? Sztuka dla sztuki ? Przeciez to tani dupowoz a nie wymagajacy silnik ... Zreszta robta co chceta :P ACr01 bdb reguktor ale sporo drozszy niz zeta. A zeta jest tania i zywotna a 125 ps obrabia z palcem w pupie. Po prostu nie widze sensu przeplacac i pakowac elementy wrecz za dobre skoro tansze poradza sobie tez ladnie. Inaczej : chcesz jezdzic poprawnie wstawiaj valteci i zate ... chcesz miec wypas acr01 + hany ale doplacisz do zabawy z 500 zl a specjalnie tego nie odczujesz... :gwizdanie:

Dlaczego zle ? Boooo... Ma gowniany sposob przelaczania na gaz ( po temp gazu - w zime bedzie Ci sie dosc dlugo przelaczal ) . Bo ma pointegrowane czujniki z reduktorem i nie wstawisz w latwy sposob innego jak ten padnie a ten jest drogi.Listwa wtryskowa tez drozsza i chyba nie bardzo bedzie mozna wsadzic inną. Generalnie bedziesz jezdzil ale ja bym wolal staga :)

A przy pierwszej generacji to tylko reduktor sie liczy bez mala ;) Moja rodzicielka w b3 ma podrobe lovato reduktora i smiga juz ponad 40 k km , ja kupilem reduktor uzywany lovato za 30 zl do mojej astry 1,4 i tez smiga ok juz ponad 15k km... Tylko to jak porownywanie osla do rumaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to o czym piszesz jest prawdą, ze czujnik jest od gazu, na lato to dobrze w zimie nie wiem jak to będzie, ale mysle ze płyn w zimie tez bedzie sie wolno nagrzewał, teraz przełącza mi się po max 200 metrach ale i tak wp... wache aż miło. Listwa z wymianą 270 zeta inna nie podejdzie . Nie twierdze ze to dobra instalka bo dopiero ją testuje. nie ma róznic miedzy PB a LPG, tylko raz VAG pokazał błąd mieszanki i błąd sondy, chyba czeka mnie wymiana sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej czeka cie regulacja gazu ... Bo pewnie przez kiepska regulacje rozjezdza wtrysk i sonda nie pracuje... Wpier%@al wache ? :) A to ciekawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...