Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze nie maluj nowych czesci tylko zrob a4 harlequin:decayed: fajny furacz!

Opublikowano

furka fajna mody też tylko szkoda ze sedan:decayed:

Opublikowano
furka fajna mody też tylko szkoda ze sedan:decayed:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Auto wyhamowuje szybciej ale jeszcze zbyt mocno nie hamuje bo się jeszcze tarcze z klockami docierają

i nie bedzie hamowac jak S4 jesli cala reszta osprzetu hamulców nie bedzie taka jak s4... niestety. ALe wygląda bardzo przyjemnie :). Wogole śliczne autko ! :) Widać że duzo pracy w nie wkladasz.

Co masz na mysli osprzetu, tylne hamulce? Z tego wiem to trzeba pompe hamulcowa przeprogramowac zeby dawala wieksze cisnienie.

Ogolnie s4 to nigdy nie bedzie, ale napewno hamowanie na wiekszych hamulcach jest duzo lepsze, a o to mi chodzilo

Duzo pracy i pieniedzy:tongue4:

---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

furka fajna mody też tylko szkoda ze sedan:decayed:

:facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 10:06 ----------

W koncu zrobilem update pierwszego postu:decayed:

Opublikowano

zmien lampy i bedzie :thumbup1: jeszcze troche gleby,zaciski fajnie wygladaja no i koncowki wydechu daj jakies meskie

Opublikowano
  • Autor

Następny mod to

fmict.jpg

Potem sie biore za sprzęgło, gwint i 19"

Opublikowano

Pompy abs nie przeprogramujesz na s4. Sterownik nie przyjmie Ci innego kodowania

Opublikowano

ile taki komplecik?

fmict.jpg

---------- Post added at 04:24 ---------- Previous post was at 04:23 ----------

Łuki będzie kox tylko te lampy :facepalm:

Wiem na razie będę wracał do ori ku uciesze wielu:decayed:

:thumbup1::dancing:

Opublikowano
  • Autor
ile taki komplecik?

Chcieli 440Funa

Ja wynegocjowałem 450 euro z wysyłką do Irlandii

Opublikowano

no niezle tylko tak mysle ile by kosztowalo s4b6 i czy wyjdzie to samo jak tak ostro bedziesz modzil bo doliczyc koszty wysylek i molowania elementow karoserii to juz niezla sumka sie zbiera

Opublikowano
  • Autor

Ciasny z tym 1500euro podatku co roku i cena s4 powyżej 12000euro to daleko do takiej sumy:tongue4:, ja za auto dałem 5000:wink:

Gdyby nie ten podatek to bym bez wahania s4 wziął:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem auto od lakiernika:decayed::decayed::decayed::decayed:

img4160t.jpg

img4161eg.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mały update powyżej:naughty:

Opublikowano

Super :jerk: Szkoda tylko, że dokładki nie zostawiłeś szarej tak jak w ori :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Bo mi się podoba w kolor:tongue4:

Opublikowano

Czekam na gwint i koło. Kupiłeś już czy się rozglądasz dopiero?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gwint i kolo po wakacjach bo po drodze wesele siostry FMIC i sprzegło z dwumasem. Sprzęgło oczywiscie bedzie nie seryjne czyli mocniejsze

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2012 at 20:50 ----------

FMIC juz na samochodzie:decayed:

fmicmini.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

sprawdź skrzynkę PW:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe graty:decayed:

image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 23:53 ----------

No i wiecej nowych graciorów :decayed:

U mnie dziś był mikołaj i przywiózł dużżżżżooooo prezentów :grin:

Halogety i zaślepki sprysków

mg4412.th.jpg

Kratki

mg4415.th.jpg

Listwa S4 mat czarny

mg4413.th.jpg

No i najwiekszy prezent :P

mg4416.th.jpg

mg4418.th.jpg

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

Ten ostani i największy najbardziej mnie cieszy :naughty:cat back MAGNAFLOW exhaust:naughty:

68393132.jpg

21886226.jpg

Opublikowano

jak mozna to ile taki uklad ?

pytam bo ceny poszly troche w gore...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.