Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powitanie i pomoc - komputer FIS w Audi A4 1.9 TDI 2002 r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam;

W pierwszej kolejności chce się przywitac i pozdrowic wszystkich klubowiczów.

Jestem nowym szczesliwym posiadaczem Audi A4 1.9 TDI 130 KM 2002 r, ale niestety nie postadam komputera FIS. Wyswietlacz jest i na pierwszy rzut oka identyczny jak przy wersji z komputerem (nie kolorowy) Jedynie co pokazuje to zasieg i przy przelaczniku wycieraczek nie ma sterowania komputerem.

Czy jest mozliwosc zmiany (przy nie wysokich kosztach) aby ten komputer był :)

Bardzo prosze o porade i ewentualnie wsakzówki w rozwiazaniu problemu.

Z góry dziekuje za wszelkie informacji i jescze raz pozdrawiam wszytskich klubowiczów.

stecik

Opublikowano

Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info

Opublikowano
Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info

a to w B6 dawali caly wyswietlacz tylko kodowali funkcje i zabierali manetke ... :?:

szkoda ze w B5 tak nie robili .... :sad:

Opublikowano
  • Autor
Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info

Dziekuje bardzo za odpowiedz choc liczyłem na wiecej klubowiczów :)

Czy mozesz polecic kogos z Warszwy badz okolic który by mi pomógl w tej przeróbce.

pozdrawiam

stecik

[ Dodano: 25-10-2006, 14:38 ]

Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info

Dokładnie miałes racje, wystarczyło tylko i wyłacznie włazyc manetke z przełacznikiem i odblokować funkcje za pomocą vaga.

--

stecik

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

stecik , moze moglbys opisac, jak to odblokowac vag-iem, bo gdzie nie zajade do elektonikow samochodowych to nie wiedza o co chodzi i rozkladaja rece, moze pomozesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.