Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rozkraczone (krzywe) lewe koło z tyłu


marcin248

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko jak w temacie tzn mając swoje audi A4 B5 Afna prawie 2 lata wiadomo człowiek zauważa czasami nowe mankamenty ale do żeczy, ostatnio zauważyłem że tylne lewe koło (siedząc w aucie) jest delikatnie rozkraczone czyli dół do zewnątrz góra do wewnątrz :angry: koła 16/205 tył już łysy i trzeba by wymienic no ale skoro jest krzywe to szkoda w pierwszej kolejności wymieniac opony.Ostatniej zimy wymieniałem te gumowe silentbloki czy jakoś tak przy belce bo rzucało trochę (chyba zerwałem w zimię używając ręcznego w celu wiadomym :naughty: ) po wymianie przestało ale jestem prawie przekonany że koła stały równo oba a tego lata zauważyłem że jest krzywo może ostatniej zimy już z trzymającymi gumami ślizgając się bokiem na ręcznym coś się przegieło może belka lub jakiś czop czy tam coś z jednej strony :mysli: używana balka na złomie ok 150 zł ciekwe jak z resztą, ceny , ile z tym roboty itp, chciałem sobie w Etce obczaic co i jak ale ma 7.2 wczesniej wszystko chodziło a teraz bez aktualizacji nic a przy włączęniu o nia pyta i co nie zrobię to Out :kwasny: :kwasny:co do dzwona to coś było ale po drugiej stronie z tyłu w historii ale to raczej nie swiadczy że mogło naruszyc drugą stronę z tym że przed kupnem wydaję mi się ze zauważył bym to , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tyłu jeżeli to nie quattro to masz tz: wahacz wleczony lub belka skrętna nieważne o nazwe ale to trzeba by dobrze przyłożyć np: o krawężnik żeby ją wygiąć i raczej wątpie żeby sie równo wygieła wiec kierownica pownna by ci trochę uciec w którąś strone(ja tak niestety miałem). Sprawdz łożysko najpierw. Co do przezbrojenia belki to ja płaciłem rok temu 180 zł ale byli magicy co chcieli i po 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(napęd tylko przód) a to krzywe koło zauważyłem ok miesiąc temu , po tym wymieniałem już tarcze , klocki i łożyska z racji konieczności , oczywiście mowa o tyle , prawie 2 lata temu kawałek po zakupie auta miałem delikatnie krzywą kierownicę ale nie dało się ruszyc śrub żeby ją odrkęcic to fachmany przesunęli na końcówkach drążka i jest ok , no ale nie widziałem żeby było krzywe a w krawężnik też bokiem nie uderzyłem chyba że pod śniegiem jakaś wyrwa była ale w sumie raczej po nieznanym bokiem się nie ślizgałem i nie poczułem jakiegoś jebnięcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...