Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Trzyma wysokie obr ponad 2tys/obr + ciężko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przeszukałem podobne wątki, ale chyba tak jak u mnie sie dzieje to nikt dokładnie nie miał??? Mianowicie od jakiegoś czasu ok miesiaca zdarza sie ze przez jakis czas samochód trzyma wysokie obroty 2-3 tyś. jak dodam gazu to wracają znowu na 2-3tys, nie normalizuja sie, po jakim czasie -różnie poł godz. sie normalizuja na 900, ale to sie dzieje raz na kiedyś ok 3-4 razy w tyg. zazwyczaj jest normalnie. Jednoczesnie zauważyłem od podobnego czasu ze 1/10 razy moze zadziej nie chce odpalic, krece i krece nawet minute i nic, w koncu powoli zaskoczy. Lub poprostu trzeba kolo niego pochodzic poglowic sie i zaskakuje od pierwszego :>

Tak ze pewnie cos sie zaczyna sypac az w koncu sie sypnie, ma ktoś jakies propozycje co zrobić???? Pomocy!!!! :wallbash:

Opublikowano

Może lambda niedomaga - cyrki dzieją się na również na PB czy tylko na LPG?

Opublikowano

Przepustnica była czyszczona?? Vag pokazuje jakieś błędy??

Opublikowano

miałem taki przypadek w 1,6 AHL-definitywnie moduł wolnych obrotów w przepustnicy-przypięta jest do niego wtyczka :wink4:

-można to wymienić,ale nie ma gwarancji,że pomoże-najlepiej wymienić całą przepustnicę

Opublikowano
  • Autor

VAG-a jeszcze nie podpinałem, na PB i na LPG tak samo. Hmm mam nadzieje ze przejdzie jak grypa hahaha :polew:

Opublikowano

VAG-a jeszcze nie podpinałem, na PB i na LPG tak samo. Hmm mam nadzieje ze przejdzie jak grypa hahaha :polew:

muszę Cię zmartwić-z czasem będzie juz tylko gorzej :wink4:

u mnie,obroty wskakiwały na 4 tys i się tam utrzymywały-możesz sobie wyobrazić,co było na światłach,a jak zgasiłem silnik,przy takich obrotach-to z 15 minut nie mozna było odpalić z powrotem,nigdy nie wiedziałem,kiedy nastąpi wzrost obrotów-czasem nie było cały dzień,a na drugi dzień za każdym odpaleniem auta

Opublikowano
  • Autor

muszę Cię zmartwić-z czasem będzie juz tylko gorzej

u mnie,obroty wskakiwały na 4 tys i się tam utrzymywały-możesz sobie wyobrazić,co było na światłach,a jak zgasiłem silnik,przy takich obrotach-to z 15 minut nie mozna było odpalić z powrotem,nigdy nie wiedziałem,kiedy nastąpi wzrost obrotów-czasem nie było cały dzień,a na drugi dzień za każdym odpaleniem auta

Kurcze wygląda tak samo jak u mnie :wallbash:, jaki to koszt ta przepustnica??? A miałeś jeszcze coś takiego że przy odpalaniu na zimnym pipczy i miga kontrolka temperatury przez ok minutę, później gaśnie. Zaznaczam ze na zimnym to sie dzieje, pewnie to jakiś komunikat :mysli: musze poczytać

Opublikowano

Witam , miałem podobnie , podepnij VAG-a ale na 99 % to przepływomierz .

Opublikowano

Witam , miałem podobnie , podepnij VAG-a ale na 99 % to przepływomierz .

a co ma przepływomierz do wysokich obrotów?[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 00:27_________________________________________________

jaki to koszt ta przepustnica???

KLIKNIJ NA TO ja kupowałem nową :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.