Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spada ładowanie po wł. klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , do jakiego poziomu powinien minimalnie spadac wzkaznik ladowania akumulatora bo normalnie to mam wskazowke na 14 a jak walcze klime to spada na 12,5 to normalne czy cos nie tak ?

Opublikowano

nie powinno napiecie az tak spadac , ja mam elektroniczny voltomierz i umnie pokazuje spadek ok 0.4 v wiec mam napiecie tak 13, 8

Opublikowano

Chyba za duży spadek. Może wiatrak się już kończy.

Opublikowano

za duży spadek

Opublikowano

alternator do sprawdzenia

Opublikowano
  • Autor

wiecie dzisiaj jezdzilem z klima i jak mialem ustawione wiatrak na 3/4 mocy oraz temp na 19stopni, na zew bylo okolo 26 to spadlo do kolo 13,4 ..... ale ja wlacze wszystko na maxa przy temp na zew kolo 30 stopni to wlasnie spada ponizej 13 .... [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:05_________________________________________________aha bez klimy pokazuje na voltomierzu delikatnie ponad 14 ...

Opublikowano

sprawdz alternator

nie zaszkodzi tez sprawdzic czy kompresor klimatyzacji się nie przyciera i stawia za duzy opór

Opublikowano
  • Autor

sprawdz alternator

nie zaszkodzi tez sprawdzic czy kompresor klimatyzacji się nie przyciera i stawia za duzy opór

w jaki sposob sprawdzic alternator ? bez klimy zadnych problemow , a jak sprawdzic kompresor klimy ? a czy slabo naciagniety pasek od klimy moze tez to powodowac ?

Opublikowano

podłaczyc miernik prądu i na wyjściu z alternatora powinno być 14,8V

odnośnie sprężarki klimy to przeba by posłuchac jak pracuje kompresor, bo może mechanicznie się przytał czy cos i stawia za duży opór, no ale to tylko takie moje domysły

Opublikowano

podłaczyc miernik prądu i na wyjściu z alternatora powinno być 14,8V

odnośnie sprężarki klimy to przeba by posłuchac jak pracuje kompresor, bo może mechanicznie się przytał czy cos i stawia za duży opór, no ale to tylko takie moje domysły

a co wspólnego ma zarznieta sprężarka do napiecia ????

nie o sam kompresor tutaj chodzi a o jego sprzęgło

tam należy szukac przyczyny spadku napiecia

Opublikowano

podłaczyc miernik prądu i na wyjściu z alternatora powinno być 14,8V

odnośnie sprężarki klimy to przeba by posłuchac jak pracuje kompresor, bo może mechanicznie się przytał czy cos i stawia za duży opór, no ale to tylko takie moje domysły

a co wspólnego ma zarznieta sprężarka do napiecia ????

nie o sam kompresor tutaj chodzi a o jego sprzęgło

tam należy szukac przyczyny spadku napiecia

masz racje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.