Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziura w przyśpieszaniu


a4bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj jechalem kawalek traski nad jezioro i przepydzilem letko sprzeta wrzucajac na 5 mial kolo 2tysi. zlapal dziure dalej nie chcial isc musialem zrzucic bieg na nizszy i wtedy mi pociagnal cos szarpnelo. po dojechaniu do swiatel na biegu jalowym zaczelo strasznie bujac silnikiem kilka razy juz mialem objaw bujania silnikiem. co do kopcenia nie widzialem zeby mocno zakopcil. wiem ze bez kompa pewnie sie nie obedzie ale tak na sucho gdzie szukac usterki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczm włączył ci się tryb awaryjny . Sprawdż wężyki podciśnienia od całego układu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...

jak masz problem to podłącz vaga bo nikt szklanej kuli nie posiada mówiącej jak naprawić problem... przyczyn może być wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam tego swojego ale to trza logi zrobic czy jak cos bedzie to wywali mi blad??? bo logow nie umiec a nie chce cos pomieszac[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 14:07_________________________________________________sotom a ja slyszalem ze umiesz wrozyc z fusow :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wezyki podcisnien od turbo itd. jak sa sparciałe wymienic na nowe, ja mialem turbo-dziure jak z 2biegu wskoczylem na 3ci i gaz, po wymianie wezykow problem znikl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli nie masz pojęcia o logach to zagadaj to kolesi ze spotów napewno w bydgoszczy ewentualnie w toruniu ktoś ci pomoże tam między toruniem a bydgoszczą na 10 są fajne proste :wink4: można spokojnie logować. Bo tak to nie dojdziemy co ci dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ta dziure czesto czuc z 4 na 5 patrzalem na wezyki wydaja sie w miare ale to tez musi ktos ocenic bo ja tak nigdy sie z tym nie bawilem, chce jechac na kompa wlasnie. komp mi pokaze czy co i jak w czym lezy problem?? kolego idual z malopolskiego a znasz 10?? ja znam ta trase jak wlasna kieszen zawsze po tygodniu jezdzenia po miescie jade tam furaka przepedzic troche :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ta dziure czesto czuc z 4 na 5 patrzalem na wezyki wydaja sie w miare ale to tez musi ktos ocenic bo ja tak nigdy sie z tym nie bawilem, chce jechac na kompa wlasnie. komp mi pokaze czy co i jak w czym lezy problem?? kolego idual z malopolskiego a znasz 10?? ja znam ta trase jak wlasna kieszen zawsze po tygodniu jezdzenia po miescie jade tam furaka przepedzic troche :>

Znam badzo dobrze :) często tam jeździłem przez Bydgoszcz od strony Torunia Łodzi. A jak furka śmiga już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...