Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??


A3

Rekomendowane odpowiedzi

za 7 tys to bym zrobil sobie car audio ...

Serio .... to by byla najelpsza inwestycja

chyba ze ciebie takie cos nie kreci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co można według Ciebie zrobić za te 7 kafli fajnego? czekam na propozycje

suszarka

Fmic

wtryski ASV

program

pseudo szpera

jeszcze Ci zostanie na paliwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci tylko swoją A4 kupiłem z systemem bose i gra uwierzcie mi świetnie. Może i pewnie tak będzie :kox: że w przyszłości mi się znudzi ale na razie jestem zachwycony seryjnym audio.

Chce jeszcze dodać że jak się zdecyduje na body kit RS4 to od razu cała audiolka będzie przemalowana na czarno :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci tylko swoją A4 kupiłem z systemem bose i gra uwierzcie mi świetnie. Może i pewnie tak będzie :kox: że w przyszłości mi się znudzi ale na razie jestem zachwycony seryjnym audio.

Chce jeszcze dodać że jak się zdecyduje na body kit RS4 to od razu cała audiolka będzie przemalowana na czarno :decayed::naughty:

kolego troche złą drogą idziesz ,auto z 99 roku na którym nie ma sladu rdzy chcesz malować, pomysl później jak bedziesz chcial go sprzedać . Ja proponuje kit s4.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:05 _________________________________________________

Czyli jak sobie zrobie body kit od RS4 i przyjade na zlot to mnie wyśmiejesz i nie pogadasz ze mną? (świruje )

"forum to też ludzie" , kiedys prezes powiedzial. Nie ma obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci tylko swoją A4 kupiłem z systemem bose i gra uwierzcie mi świetnie. Może i pewnie tak będzie :kox: że w przyszłości mi się znudzi ale na razie jestem zachwycony seryjnym audio.

Chce jeszcze dodać że jak się zdecyduje na body kit RS4 to od razu cała audiolka będzie przemalowana na czarno :decayed::naughty:

nie wierze ci bo mialem..... :) ale to kwestia gustu i tego co kto oczekuje od audio. jesli ci starcza to ok :) rob cos innego

ja bym robil wiec body s4 i do tego jakies mody mechaniczne np takie jak ma Murzyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci tylko swoją A4 kupiłem z systemem bose i gra uwierzcie mi świetnie. Może i pewnie tak będzie :kox: że w przyszłości mi się znudzi ale na razie jestem zachwycony seryjnym audio.

Chce jeszcze dodać że jak się zdecyduje na body kit RS4 to od razu cała audiolka będzie przemalowana na czarno :decayed::naughty:

kolego troche złą drogą idziesz ,auto z 99 roku na którym nie ma sladu rdzy chcesz malować, pomysl później jak bedziesz chcial go sprzedać . Ja proponuje kit s4.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:05 _________________________________________________

Czyli jak sobie zrobie body kit od RS4 i przyjade na zlot to mnie wyśmiejesz i nie pogadasz ze mną? (świruje )

"forum to też ludzie" , kiedys prezes powiedzial. Nie ma obawy.

Ale co w tym złego że chce malować całego jak nie ma rdzy? wiem że może głupie pytanie ale ja sie nie znam na lakiernictwie dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręci tylko swoją A4 kupiłem z systemem bose i gra uwierzcie mi świetnie. Może i pewnie tak będzie :kox: że w przyszłości mi się znudzi ale na razie jestem zachwycony seryjnym audio.

Chce jeszcze dodać że jak się zdecyduje na body kit RS4 to od razu cała audiolka będzie przemalowana na czarno :decayed::naughty:

nie wierze ci bo mialem..... :) ale to kwestia gustu i tego co kto oczekuje od audio. jesli ci starcza to ok :) rob cos innego

ja bym robil wiec body s4 i do tego jakies mody mechaniczne np takie jak ma Murzyn :D

takich jak ja nie zrobicie, bo macie VP a nie PD :tongue4:

podobne (jak napisalem wyzej)- owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Murzyn moglbys mi cos powiedziec na temat pseudo szpera. Ogolnie to wiem co to jest szpera. Tylko czy mozna do nas to zalozyc jakie to sa koszty? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym złego że chce malować całego jak nie ma rdzy? wiem że może głupie pytanie ale ja sie nie znam na lakiernictwie dlatego pytam

Przy kupnie twojego auta powie ci ktoś , że miał niezłego dzwona skoro całe malowane, a kolejna warstwa lakieru to nigdy nie będzie to samo co fabryka położyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że będzie gorzej wyglądać czy że będa kłopoty z lakierem po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy to nie będzie fabryka , a jak będzie wyglądać ,to zależy od twojego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak sobie zrobie body kit od RS4 i przyjade na zlot to mnie wyśmiejesz i nie pogadasz ze mną? :P

Nie. Uścisne Ci grabe ..bede podziwiał dobrą robotę ..a na koniec powiem , że mogło być lepiej :decayed:

Czemu sie kolego ze mnie śmiejesz? :P czyli co można według Ciebie zrobić za te 7 kafli fajnego? czekam na propozycje :)

Zależy od zboczenia :rolleyes: Za 7 kafli moza zrobićdobre audio jak ktoś lubi i jest melomanem /audiofilem :naughty:

Moża zrobić graty takie jak podsunął Ci kolega Murzyn .

Można przebudować obecny pod Twoje preferencje ..bedzie unikalny :wink4:

Zrobić dobrego loooooka - Fele , gleba , chromki lusterka , relingi , rameczki , skórka , RNS-E , ..

Możliwości jest duzo ... 7 kafli to też kawałek grosza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 7 kafli za samego KITA. Dolicz sobie jeszcze lampki poliftowe (bo innych sobie nie wyobrazam przy KIcie z RS4) i jeszcze pare pier**l w tym wydech..

I wyjdzie troszku wiecej niz 7 tysiow.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wydech po co wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wydech po co wydech?

No chyba nie zostawisz "portków" od TDI :polew: :polew:

Tu trza "kwas" na długi czas :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem zmienić tylko ostatni tłumik :P :P :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem zmienić tylko ostatni tłumik :P :P :kox:

Jak sie bawić to sie bawić ..drzwi rozj...nowe wstawić :polew:

Tak na serio . Chcesz zrobić autko , ktore bedzie szybciej wyglądało niż jeździło .To juz zrobić kompletny wydech może to coś pomoże w kwestii dzwięku :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej dyskusji nic nie wynika i teraz trzeba się zastanowić czy chcesz jeździć czy wyglądać. Jak chcesz jeździć kup sobie RS4 B5 , jak wyglądać to też RS4 B5 i po sprawie. Nie no to żart, bodykit RS4 będzie kox ale pod warunkiem , że zrobisz poszeżenia , bo tak to lekka kupa będzie. masz moje błogosławieństwo w tej sprawie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ cały czas rozwarzam S4 i RS4 to ile kosztują halogeny do przedniego zderzaka w S4? bo jak znajduje na allegro zderzaki to kazdy bez halogenów? i czy skomplikowana jest sprawa ich zamontowania?

Czemu mówisz że z całej tej dyskusji nic nie wynika? bez waszych wypowiedzi w tym temacie nadal bym był podzielony a teraz wiem jak sprawa wygląda :) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...