Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie leci powietrze na szybe przednia?


Kajtek87

Rekomendowane odpowiedzi

co mzoe byc jak nie chce leciec powietrze na szybe przednia a wszedzie indziej leci gosc jakis mi mowil ze jakis silniczek jest co otwierai zamyka jakas klapke czy cos i ze on si espalil jest to prawda ?jaki koszt takiej naprawy i czy samemu da sie rade to jakos wymienic naprawic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz za pomoca kodow klimatronika czy nie ma jakis bledow. Gdzies sa na forum podwieszone chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek87, moze wystarczy tylko ten silniczek przecyscic i bedzie banglal, bo jego cena chyba nie jest niska i podchodzi jak sie nie myle pod 400zl. :twisted:

Sprawdz te bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja jestem nowy i zielony dzis sie zastanawialem jak w a4 moge wlaczyc cieple powietrze z nawiewu jest klimatronik ale jak dam na te 29stopni to i tak nie leci cieple ylko takie sobie a jak nabejdzie zima to bede mial jeszcze wikszego liptona. Z góry dzieki za podpowiedz

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-09-28, 23:18 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zaponania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to zapraszam do Newbie i tam sie przedstawic no i przeczytac regulamin

a z ta temperatura to jak przy 29 st nic to masz zwalona nagrzewnice i trzeba sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos napisac pokolei co dokladnie mam zrobic zeby sprawdzic czemu nie chce mi leciec powietrze na szybe chodzi mi o te kody klimatronika co i jak pokolei mam zrobic nacisnac bardzo bym był wdzieczny aha i dodam ze panel od klimy jak zapale auto to mruga pulsacyjnie moze to wam cos podpowie ja si enie znam na tym

pozdorawiam

[ Dodano: 2006-09-29, 16:52 ]

aha no i tak zebym czasem jeszcze czegos ni epoprzestawial jak bede cos tam kombinowal bo bede to robil jeszcze u wlasciciela pojazdu zeby pozniej nie byl zły rozumiecie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek87, jak panel mroga to chyba trzeba go adaptowac za pomoca VAG, a co do kodow klimy to poszukaj na forum bo sa podwieszone. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek87, jak panel mroga to chyba trzeba go adaptowac za pomoca VAG, a co do kodow klimy to poszukaj na forum bo sa podwieszone.

wiesz co nie wiem co to znaczy adaptowac za pomoca VAG!! ale mroga sobie tak powoli swieci 1s i zgasnie i tak jakis czas!!ponoc po jaikms czasie juz nie mroga moze to byc zwiazane z tym ze nawiew na szybe nie dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem co to znaczy adaptowac za pomoca VAG!! ale mroga sobie tak powoli swieci 1s i zgasnie i tak jakis czas!!ponoc po jaikms czasie juz nie mroga moze to byc zwiazane z tym ze nawiew na szybe nie dziala?

Nie sadze, zeby mroganie bylo zwiazane z nie dzialajacym nawiewem.

Adaptacja jest to przyuczenie, czy inaczej adoptowanie nowego sterownika do komputera.

Sprawdz pierw te bledy klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem co to znaczy adaptowac za pomoca VAG!! ale mroga sobie tak powoli swieci 1s i zgasnie i tak jakis czas!!ponoc po jaikms czasie juz nie mroga moze to byc zwiazane z tym ze nawiew na szybe nie dziala?

Nie sadze, zeby mroganie bylo zwiazane z nie dzialajacym nawiewem.

Adaptacja jest to przyuczenie, czy inaczej adoptowanie nowego sterownika do komputera.

Sprawdz pierw te bledy klimy.

Troszeczkę się mylisz. Jeśli się zablokuje któraś z klapek, to sterownik sobie to zapamiętuje i sygnalizuje błąd układu przez mrugający około 1 minuty po włączeniu zapłonu wyświetlacz. Rozwiązanie tego problemu już tyle razy przytaczałem, że aż nie chce mi się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek87, wiec Ci pisze sprawdz kody klimatronic. Pewnie jakis silnik szwankuje. Jesli nie kodami to tylko VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...