-
Oryginalny termometr w liczniku
zrobiłem według opisu i wszystko pięknie śmiga poza tym ze jest różnica ten na klim. a na wyświetlaczu o 2 stopnie ale jest i tak super
-
[B5 APT] Silnik nie chce odpalić
witam ponownie znalazłem przyczyne dlaczego moja A4 nie chciala zapalic .Przytarla sie pompa paliwowa zassalo syw z baku i po jezdzie pozdrawiam.
-
[B5 APT] Silnik nie chce odpalić
Witam.Mam problem poniewaz wszystko jest prawie ok,tylko ze nie zapali wszystkie katrolki swieca rozrusznik kreci akumlator dobry paliwo jest gaz tez ale nie zalapie pomocy.Zostawione auto na 15 minut po trasie i juz nie zapalił.powiem szczerz ze mam juz moja A4 przeszlo rok i nigdy mnie nie zawiedla a tu na mikołaja prezent.Pozdrawiam i z gory dziekuje Poprawiłem temat. Stosuj prefiks przed tematem (Reg.pkt.2) np.[b5 APT]... [cayenne]
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
witam przelewalem 2 razy nagrzewnice na chwile pomoglo ale i tak doszlo do tego ze wymienilem nie duzy koszt a pomoglo.I naprawde polecam wymiane caly koszt w zakladzie wyszedł mne 230zl wiec mysle ze nie duzy koszt 75zl nagrzewnica a reszta to plyny i robocizna .Pozdrawiam
-
centralny zamek
moze poprostu pruzcza ci powietrze na którym przewodzie tak samo mialem po instalacji gazu fackowcy poruszali mi od wlewu paliwa i tam byl u mnie problem Wiec moze cos takiego
-
podgrzewanie lusterek
witam a jak bym chciał załozyc takie maty grzewcze to jest jhakas opcja podlaczania bo u mnie chyba nie sa podgrzewane ,chyba ze do tego jeszcze nie doszłem .a jestem nowy w tych tematach.Pozdrawiam
-
Świruje centralny A4
Znalazlem chyba przyczyne mego swirowania zamka zalało jakimś cudem pompke od zamka ,lecz czy to pomoze
-
Świruje centralny A4
problem w tym ze juz go wymontowalem i do tego odłaczylem jeszcze pompke od centralnego bo swirowala dzieki za zainteresowanie pozdrawiam
-
Świruje centralny A4
Witam mam problem z moją A4 ,najpierw wywaliło mi alarm .a teraz sam sie zamyka i otwiera czy nie wiektos , jaka może być przyczyna
-
Klimatronik-brak ogrzewania
Witam miałem tez problem z ogrzewaniem, rozebralem cala konsole nie raz a 3 razy i nic wszystko w porzadku a okazalo sie ze , mechanicy zamienili mi weze do nagrzewnicy.
-
Wyskakują Błędy
A co do ogrzewania to ma jakies znaczenie filtr pyłkowy ,a i jeszcze to jest dziwne ze obydwa przewody zasilajace cieczą so ciepłe.Pytanie czy zaraz przy nagrzewnicy sa jeszcze jakies silniczki bo ja rozbierajac kąsole znalazłem 3 sz i chyba jeszcze 1 kolo wentylatora. a mam schemacik z ktorys linkow [ Dodano: 15-10-2006, 15:33 ] Chcialem sie wczoraj dostac do nagrzewnicy lecz zrezygnowalem . A takie pytanie bo zamiezam kupic sobie instrukcje obslugi ,czy cos takiego tylko zastanawiam sie czy tam bedzie cos natemat naprawy co poniektorych zeczy.Takie cos znajduje sie na takiej stronce tylko niech mi ktos napisze czy warto http://www.bigbook.pl/towar/0/171042
-
Wyskakują Błędy
no tak tylko pytanie czy przez ten silniczek beda wyskakiwaly takie bledy, a i troszke zle napisalem,bo dokladnie silniczka nie rozbieralem tylko te trybiki smarowalem. Dzieki za zainteresowanie moim problemem :smile:
-
Wyskakują Błędy
witam pytanie czy jak wyskakują błędy takie jak 11,3 i8,3 13,5 czy to jest spowodowane 1 czescia tym silniczkiem co jest kolo pedału gazu ,bo ten wlasnie mi nie chodzi .Rozebralem wczoraj i przy rozebranych betach chodzil, lecz po poskładaniu zdechł.rozebralem ponownie i nic to nie dalo bo, naswmarowalem silniczek i dalej nic .A teraz pytanie jak bym musial cos takiego kupić to czy ktos wie czy na necie mozna kupić,a jak co to moze ma cos takiego do opchniecia a i nagrzewnicą tez byłbym zainteresowany bo nie mam ciepłego powietrza. Z góry dzieki za porady
-
Kody climatronika Audi A4 B5
witam wiem tyle ze tymi kodami nic nie zmienisz. A ja mam pytanie czy nie ma ktos czasem schematu do rozbiurki ogrzewania bo zbadalem VAG iem i wyskakuje mi cos takiego 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada i musze rozebrac ale przydały by sie jakies wskazówki.Pozdrawiam
-
Kody klimatronika
Witam pojąlem te kody i w 1c wyswietla mi taki błąd 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada, i mam pytanie co mam z tym zrobic Bo takie zmienianie raz tu raz tam nic nie dalo nie rozrusza sie. Pozdrawiam i dzieki za odp
michal280
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta