Treść opublikowana przez michal280
-
Oryginalny termometr w liczniku
zrobiłem według opisu i wszystko pięknie śmiga poza tym ze jest różnica ten na klim. a na wyświetlaczu o 2 stopnie ale jest i tak super
-
[B5 APT] Silnik nie chce odpalić
witam ponownie znalazłem przyczyne dlaczego moja A4 nie chciala zapalic .Przytarla sie pompa paliwowa zassalo syw z baku i po jezdzie pozdrawiam.
-
[B5 APT] Silnik nie chce odpalić
Witam.Mam problem poniewaz wszystko jest prawie ok,tylko ze nie zapali wszystkie katrolki swieca rozrusznik kreci akumlator dobry paliwo jest gaz tez ale nie zalapie pomocy.Zostawione auto na 15 minut po trasie i juz nie zapalił.powiem szczerz ze mam juz moja A4 przeszlo rok i nigdy mnie nie zawiedla a tu na mikołaja prezent.Pozdrawiam i z gory dziekuje Poprawiłem temat. Stosuj prefiks przed tematem (Reg.pkt.2) np.[b5 APT]... [cayenne]
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
witam przelewalem 2 razy nagrzewnice na chwile pomoglo ale i tak doszlo do tego ze wymienilem nie duzy koszt a pomoglo.I naprawde polecam wymiane caly koszt w zakladzie wyszedł mne 230zl wiec mysle ze nie duzy koszt 75zl nagrzewnica a reszta to plyny i robocizna .Pozdrawiam
-
centralny zamek
moze poprostu pruzcza ci powietrze na którym przewodzie tak samo mialem po instalacji gazu fackowcy poruszali mi od wlewu paliwa i tam byl u mnie problem Wiec moze cos takiego
-
podgrzewanie lusterek
witam a jak bym chciał załozyc takie maty grzewcze to jest jhakas opcja podlaczania bo u mnie chyba nie sa podgrzewane ,chyba ze do tego jeszcze nie doszłem .a jestem nowy w tych tematach.Pozdrawiam
-
Świruje centralny A4
Znalazlem chyba przyczyne mego swirowania zamka zalało jakimś cudem pompke od zamka ,lecz czy to pomoze
-
Świruje centralny A4
problem w tym ze juz go wymontowalem i do tego odłaczylem jeszcze pompke od centralnego bo swirowala dzieki za zainteresowanie pozdrawiam
-
Świruje centralny A4
Witam mam problem z moją A4 ,najpierw wywaliło mi alarm .a teraz sam sie zamyka i otwiera czy nie wiektos , jaka może być przyczyna
-
Klimatronik-brak ogrzewania
Witam miałem tez problem z ogrzewaniem, rozebralem cala konsole nie raz a 3 razy i nic wszystko w porzadku a okazalo sie ze , mechanicy zamienili mi weze do nagrzewnicy.
-
Wyskakują Błędy
A co do ogrzewania to ma jakies znaczenie filtr pyłkowy ,a i jeszcze to jest dziwne ze obydwa przewody zasilajace cieczą so ciepłe.Pytanie czy zaraz przy nagrzewnicy sa jeszcze jakies silniczki bo ja rozbierajac kąsole znalazłem 3 sz i chyba jeszcze 1 kolo wentylatora. a mam schemacik z ktorys linkow [ Dodano: 15-10-2006, 15:33 ] Chcialem sie wczoraj dostac do nagrzewnicy lecz zrezygnowalem . A takie pytanie bo zamiezam kupic sobie instrukcje obslugi ,czy cos takiego tylko zastanawiam sie czy tam bedzie cos natemat naprawy co poniektorych zeczy.Takie cos znajduje sie na takiej stronce tylko niech mi ktos napisze czy warto http://www.bigbook.pl/towar/0/171042
-
Wyskakują Błędy
no tak tylko pytanie czy przez ten silniczek beda wyskakiwaly takie bledy, a i troszke zle napisalem,bo dokladnie silniczka nie rozbieralem tylko te trybiki smarowalem. Dzieki za zainteresowanie moim problemem :smile:
-
Wyskakują Błędy
witam pytanie czy jak wyskakują błędy takie jak 11,3 i8,3 13,5 czy to jest spowodowane 1 czescia tym silniczkiem co jest kolo pedału gazu ,bo ten wlasnie mi nie chodzi .Rozebralem wczoraj i przy rozebranych betach chodzil, lecz po poskładaniu zdechł.rozebralem ponownie i nic to nie dalo bo, naswmarowalem silniczek i dalej nic .A teraz pytanie jak bym musial cos takiego kupić to czy ktos wie czy na necie mozna kupić,a jak co to moze ma cos takiego do opchniecia a i nagrzewnicą tez byłbym zainteresowany bo nie mam ciepłego powietrza. Z góry dzieki za porady
-
Kody climatronika Audi A4 B5
witam wiem tyle ze tymi kodami nic nie zmienisz. A ja mam pytanie czy nie ma ktos czasem schematu do rozbiurki ogrzewania bo zbadalem VAG iem i wyskakuje mi cos takiego 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada i musze rozebrac ale przydały by sie jakies wskazówki.Pozdrawiam
-
Kody klimatronika
Witam pojąlem te kody i w 1c wyswietla mi taki błąd 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada, i mam pytanie co mam z tym zrobic Bo takie zmienianie raz tu raz tam nic nie dalo nie rozrusza sie. Pozdrawiam i dzieki za odp
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Witam pojąłem te kody i w 1c wyswietla mi taki błąd 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada, i mam pytanie co mam z tym zrobic pozdrawiam i dzieki za odp
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
witam a do rocznika 94/95 to ten sam schemacik podejdzie czy raczej nie pozdrawiam
-
Jak naprwicc klapę do cieplego powietrza
a jak zbadam tymi kodami to mi moze pokazac ktora klapka sie nie otwiera bawilem sie tymi kodami i powiem szczeze ze jedynie co sie mi udalo to zmienic c na f [ Dodano: 2006-10-02, 23:02 ] VAG. a pytanie to badanie to poprzez poodlaczenie do komputera jak sie nie myle jak to mowia pytasz nie blądzisz
-
Jak naprwicc klapę do cieplego powietrza
wszystko by bylo spoko tylko ze robi sie zimno a u mnie wogule nie leci nawel letnie powietrzmosze sie przyznac ze nawet zatrzymalem faceta na cep zeby mi pokazal jak u niego grzeje ale on by jeszcze bardziej zielony niz ja [ Dodano: 2006-10-02, 22:54 ] sprawdzalem tymi kodami ale wyskakuja mi takie cyfry w niwktorych ze nie wiem skad to sie wzielo bo w tych kodach nie ma takich wartosci
-
Jak naprwicc klapę do cieplego powietrza
wiem ze nie chodzi bo sie nic nie dzieje jak wlacze cieple powietrze i zamierzam to rozebrac i dzieki za reakcje na moje pytanie [ Dodano: 2006-10-02, 22:44 ] a sie boje ze cos poknoce i spiep... jeszcze bardziej
-
Jak naprwicc klapę do cieplego powietrza
jak naprawic klape ktora przymyka cieple powietrze w A4 18 z 95r bo nie mam pojecia a tu moze ktos pomoze.z gory dzieki
-
Kody climatronika Audi A4 B5
witam pytanie te kody pasuja do kazdego modetu A4 bo cos sobie z nimi nie radzę Pozdrawiam
-
prosba o ciepło
dzieki te kody sciaglem i bebe sie bawil z nimi moze cos pomoze
-
prosba o ciepło
Witam mala prosba ma ktos moze schemat do wiatrakow i klapek ktore otwieraja cieple powietrze ,bo zima idzie a u mnie nie grzeje w aucie ,wiec rozbiere tylko sie boje ze cos spie....,lub czy ktos moze wiedziec co moze byc tego przyczyna ze nie leci cieplo
-
nie leci powietrze na szybe przednia?
Witam a ja jestem nowy i zielony dzis sie zastanawialem jak w a4 moge wlaczyc cieple powietrze z nawiewu jest klimatronik ale jak dam na te 29stopni to i tak nie leci cieple ylko takie sobie a jak nabejdzie zima to bede mial jeszcze wikszego liptona. Z góry dzieki za podpowiedz [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-09-28, 23:18 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zaponania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane