-
[B5 ADR] Wyciekający płyn chłodzący
siemanko u mnie 4 mechaników chciało głowicę rozbierać, w końccu trafiłem do porządnego gościa popatrzył i okazało się że pęknięty jest plastik w bloku silnika w którym siedzi czyjnik temp. i to było to.pozdrawiam [proszę uzupełnić profil] - schiller
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
listwy mam z norauto od hmm sierpnia? była zima deszcze mrozy i zapewniam że listewki są jak nowe nic im się nie stało aże nie orginalne trudno za 700 złotych będę przez 7 lat zmieniał na now co rok komplet pozdrawiam
-
Podgrzewane lusterka
Takie maty się nadają bardzo dobrze wiem bo sam takie założyłem tylko trzeba otworki pod przewody nowe wywiercić w plastykowej osłonie szkła lusterka
-
podgrzewanie lusterek
lusterka działają regulacja jest składają się a piszę że żaróweczką bo sprawdzałem i się świeciła ale ostatnio przestała maty też kupiłem nowe nadmienię że żarowka się świeciła zaraz po przekręceniu kluczyka niezależnie od położenia włącznika ogrzewania tylnej szyby
-
podgrzewanie lusterek
żaróweczką 1,2W
-
Kody climatronika Audi A4 B5
wyjaśnijcie mi jedną rzecz przycisk recyrkulacja powietrza to ten do obiegu zamkniętego wciskam go i nic mi nie wyskakuje co z tymi kodami
-
podgrzewanie lusterek
siemka nurtuje mnie jedno pytanie czy do podgrzewania lusterek oprócz bezpiecznika w głównej skrzynce bezpieczników jes jeszcze jakiś inny bezpiecznik bądz przekaznik pytam się ponieważ mam lesterka pełną opcję ale nie mam prądu na matach
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
wielki dzięki trzeba będzie zajrzeć jak bym jeszcze czegoś potrzebował to się odezwę dzieęki [ Dodano: 30-10-2006, 07:08 ] pikuś usunołeś rysunki czy ktoś to zrobił jak byś mógł to proszę jeszcze raz ten ostatni z kompletem łączników nr 34 dzxięki
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
dziękuję za odpowiedż i za schemat i proszę o podpowiedż i poprawienie mnie jeżeli jestem w błędzie w/g pierwszego schematu silniczek nr 11 posiada niebieską wtyczkę i służy do zmiany regulacji nawiewu powietrza (góra-dół) do silniczka mocowany jest drążek łączący nr 36 (schemat 2) któy łączy się z klapą do sterowania tym nawiewem Proszę popraw mnie jężeli żle to pojmuję Tylko na pierwszym schemacie jest coś o numerze 34 co to jest dzięki za odpowiedz
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
oznaczenie cięgła do silniczka z niebieską kostka bo jak kupiłem samochód to nie było ani silniczka ani cięgła silniczek już mam a cięgła nie mogę dostać
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
pikus masz więcej takich schematów albo dalszą częśc tego bardzo proszę
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka
mam tą opcję i po przełączeniu powinny się złożyć oba
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
dzięki jak tylko zrobię to napewno coś wyskrobię na forum a tak na marginesie drogi może być ten przełącznik :roll:
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Hugo a jak nie powinienem to nie mogę ich sam podłączyć? stoi coś na przeszkodzie?
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Oto się rozchodzi mam to wszystko co napisałem wiem bo wczoraj rozbierałem ale.... nie wiem czemu helmuty nie wstawili mi włącznika odpowiedniego mam włącznik 3-stopniowy prawo środek lewo ale lustra się nie składają
kerbi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta