Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kerbi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kerbi

  1. siemanko u mnie 4 mechaników chciało głowicę rozbierać, w końccu trafiłem do porządnego gościa popatrzył i okazało się że pęknięty jest plastik w bloku silnika w którym siedzi czyjnik temp. i to było to.pozdrawiam [proszę uzupełnić profil] - schiller
  2. kerbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    listwy mam z norauto od hmm sierpnia? była zima deszcze mrozy i zapewniam że listewki są jak nowe nic im się nie stało aże nie orginalne trudno za 700 złotych będę przez 7 lat zmieniał na now co rok komplet pozdrawiam
  3. Takie maty się nadają bardzo dobrze wiem bo sam takie założyłem tylko trzeba otworki pod przewody nowe wywiercić w plastykowej osłonie szkła lusterka
  4. lusterka działają regulacja jest składają się a piszę że żaróweczką bo sprawdzałem i się świeciła ale ostatnio przestała maty też kupiłem nowe nadmienię że żarowka się świeciła zaraz po przekręceniu kluczyka niezależnie od położenia włącznika ogrzewania tylnej szyby
  5. żaróweczką 1,2W
  6. kerbi odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    wyjaśnijcie mi jedną rzecz przycisk recyrkulacja powietrza to ten do obiegu zamkniętego wciskam go i nic mi nie wyskakuje co z tymi kodami
  7. siemka nurtuje mnie jedno pytanie czy do podgrzewania lusterek oprócz bezpiecznika w głównej skrzynce bezpieczników jes jeszcze jakiś inny bezpiecznik bądz przekaznik pytam się ponieważ mam lesterka pełną opcję ale nie mam prądu na matach
  8. wielki dzięki trzeba będzie zajrzeć jak bym jeszcze czegoś potrzebował to się odezwę dzieęki [ Dodano: 30-10-2006, 07:08 ] pikuś usunołeś rysunki czy ktoś to zrobił jak byś mógł to proszę jeszcze raz ten ostatni z kompletem łączników nr 34 dzxięki
  9. dziękuję za odpowiedż i za schemat i proszę o podpowiedż i poprawienie mnie jeżeli jestem w błędzie w/g pierwszego schematu silniczek nr 11 posiada niebieską wtyczkę i służy do zmiany regulacji nawiewu powietrza (góra-dół) do silniczka mocowany jest drążek łączący nr 36 (schemat 2) któy łączy się z klapą do sterowania tym nawiewem Proszę popraw mnie jężeli żle to pojmuję Tylko na pierwszym schemacie jest coś o numerze 34 co to jest dzięki za odpowiedz
  10. oznaczenie cięgła do silniczka z niebieską kostka bo jak kupiłem samochód to nie było ani silniczka ani cięgła silniczek już mam a cięgła nie mogę dostać
  11. pikus masz więcej takich schematów albo dalszą częśc tego bardzo proszę
  12. mam tą opcję i po przełączeniu powinny się złożyć oba
  13. dzięki jak tylko zrobię to napewno coś wyskrobię na forum a tak na marginesie drogi może być ten przełącznik :roll:
  14. Hugo a jak nie powinienem to nie mogę ich sam podłączyć? stoi coś na przeszkodzie?
  15. Oto się rozchodzi mam to wszystko co napisałem wiem bo wczoraj rozbierałem ale.... nie wiem czemu helmuty nie wstawili mi włącznika odpowiedniego mam włącznik 3-stopniowy prawo środek lewo ale lustra się nie składają
  16. Mam u siebie audi a4 95r 1.6 lusterka i elektrycznie regulowane i podgrzewane i składane są silniczki jest instalacja silniczki działają tylko! nie mam takiego włącznika lusterek co by się składały (gdzie to można dostać?). Aco do podgrzewania u mnie też cały czas maty są podgrzewane ale postaram się to zmienić.
  17. Witam ponownie interesuje mnie jedna sprawa chciałbym zamontować u siebie podgrzewanie lusterek widziałem na allegro maty grzejne i nie wiem jak wyciągnąć szkło aby go nie uszkodzić( czy robił może to już ktoś ) i gdzie następnie podpiąć przewody Dzięki
  18. kerbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zapewniam nic nioe odstaje wina fotki
  19. kerbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    żle przyklejałeś trzyma się spoko a jak zimy nuie przetrzyma to kupię drugie (orginał 700pln) po 90 złoty to 7 lat będę zmieniał nie przewiduję tyle czasu jednejj fury trzymać
  20. jaką v6 zwykły silnik a mówię że 00060 bo wczoraj mi mechanik taki wprowadził i jest gitara
  21. kerbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jasne listwa kupiona w sieci sklepów norauto 95 pln firma 3M szer 7mm długość 10 metrów
  22. działa w końcu normalnie ale kod to 00060
  23. kerbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    mi się podoba a to jest kwestia gustu
  24. Witam, mam pytanie, ponieważ przeglądając różne posty nie znalazłem nic na temat kodowania sterownika klimatronicka w audi 4 1,6 95r. silnik ADP - JAKĄ TRZEBA WPISAć WARTOŚć 00040 CZY INNĄ DZIęKI [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-09-27, 21:07 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zaponania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.