Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyskakują Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam pytanie czy jak wyskakują błędy takie jak 11,3 i8,3 13,5 czy to jest spowodowane 1 czescia tym silniczkiem co jest kolo pedału gazu ,bo ten wlasnie mi nie chodzi .Rozebralem wczoraj i przy rozebranych betach chodzil, lecz po poskładaniu zdechł.rozebralem ponownie i nic to nie dalo bo, naswmarowalem silniczek i dalej nic .A teraz pytanie jak bym musial cos takiego kupić to czy ktos wie czy na necie mozna kupić,a jak co to moze ma cos takiego do opchniecia a i nagrzewnicą tez byłbym zainteresowany bo nie mam ciepłego powietrza. Z góry dzieki za porady

Opublikowano

Silniczków się nie smaruje, ale czyści. :wink: Ciepłego nie masz bo pewnie inna klapka też zablokowana. Czy czasem sterownik nie mruga do ciebie przez 1 minutę po włączeniu zapłonu. :?:

Opublikowano

Ostatnio u kuzyna w A4 reanimowaliśmy taki silniczek bo niebanglał i po małej operacji silnik ruszył a tu masz kilka fotek z tej operacji

e95529b0b90aa77e.jpg

c52365472f10e9fc.jpg

96db96f596ccf2a4.jpg

a71f1e7211c56915.jpg

powodzenia

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko pytanie czy przez ten silniczek beda wyskakiwaly takie bledy, a i troszke zle napisalem,bo dokladnie silniczka nie rozbieralem tylko te trybiki smarowalem. Dzieki za zainteresowanie moim problemem :smile:

Opublikowano

Niewiem jak na klimatroniku ale jak podłączysz Vaga to jak masz silniczek zesrany to pokaże błąd, myśmy mieli 1274 motor klapy nawiewu powietrza V71 i 1272 motor klapy głównej powietrza V70

Opublikowano
  • Autor

A co do ogrzewania to ma jakies znaczenie filtr pyłkowy ,a i jeszcze to jest dziwne ze obydwa przewody zasilajace cieczą so ciepłe.Pytanie czy zaraz przy nagrzewnicy sa jeszcze jakies silniczki bo ja rozbierajac kąsole znalazłem 3 sz i chyba jeszcze 1 kolo wentylatora. a mam schemacik z ktorys linkownawiew.jpg

[ Dodano: 15-10-2006, 15:33 ]

Chcialem sie wczoraj dostac do nagrzewnicy lecz zrezygnowalem . A takie pytanie bo zamiezam kupic sobie instrukcje obslugi ,czy cos takiego tylko zastanawiam sie czy tam bedzie cos natemat naprawy co poniektorych zeczy.Takie cos znajduje sie na takiej stronce tylko niech mi ktos napisze czy warto http://www.bigbook.pl/towar/0/171042

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.