Mustang Bullitt

ono

Mustang Race - prawie jak w USA • Wydarzenia • AutoCentrum.pl

Było git , spaliłem opony i tonę paliwa :D Teraz w ciszy i spokoju oczekuje na foty z radarów :D

A czy kolega ostatnio w Gdańsku nie był? Dam sobie rękę uciąć, że widziałem kilka razy mustanga w Brzeźnie, parkował zawsze w tym samym miejscu. Nawet kobiecie powiedziałem "patrz to chyba gość od nas z klubu " :decayed: Piękna maszyna :decayed:

Kolega tam lata identycznym , więc raczej to nie ja , chodź ostatnio byłem Bullem w Gdańsku , ale na jeden dzień :)

Czasami w piątki widuję na niemieckiej 9tce, Mustangi na Szwajcarskich numerach,nie jadą kolumną,tylko co chwila jakiś przeleci na skrajnym pasie.

Wydaje mi się,że istnieje tam podobne stowarzyszenie,bo auta naprawdę konkretne.

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Scania-024.jpg

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Auta kumpli z pracy.