Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupił Jak Dolek Był po 2 Złote :D ehhe :polew: :polew:

Opublikowano

kupił jak dolc był za 2,20 :decayed:

:kox: fajne fajne.... Ile Wachy Poszło ??

w stronę powrotną 2 baki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na torze średnie miałem 35 l :D Zresztą w drodze powrotnej też :P A swoją drogą chyba ten fis oszukuje .

Opublikowano

Pewnie pokazuje w galonach :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na torze średnie miałem 35 l :D Zresztą w drodze powrotnej też :P A swoją drogą chyba ten fis oszukuje .

na plus czy minus :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tak nowego , wszyscy co sprowadzili 2011 płaczą , a GW w europie ni ma :( kicha

Opublikowano

uuuu to ceny modeli 2011 w manualu polecą w PL na łeb jak się ludzie dowiedzą

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bullittowego bliźniaka masz w Poznaniu? :) Widziałem go w sobotę na MD w Wawie na zlocie Mustangów - Ciebie tam nie było :mysli: chyba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bullittowego bliźniaka masz w Poznaniu? smiley Widziałem go w sobotę na MD w Wawie na zlocie Mustangów - Ciebie tam nie było mysli chyba decayed

Tak , jest w Poznaniu , nie było mnie bo się nawaliłem w piątek i wstałem o 15 sztywny :D

Opublikowano

a wczoraj jakiegos Bulitta widzialem jak wylatywal z Lomianek w strone Gdanska :)

Opublikowano

Tak , jest w Poznaniu , nie było mnie bo się nawaliłem w piątek i wstałem o 15 sztywny :D

A ten shelby GT500KR to ori? Biały niebieskie pasy. Bo wg mnie wydech to tam średnio pracował :kwasny::wallbash: No i było jeszcze jedno shelby (o ile ori :rolleyes:), a reszta to chyba zwyklaki :decayed: niektóre poobijane :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
A ten shelby GT500KR to ori? Biały niebieskie pasy. Bo wg mnie wydech to tam średnio pracował

Ten KR to replika , 4.0 V6 z kompresorem , no nie ryczy to jak V8 :)

No i było jeszcze jedno shelby (o ile ori rolleyes)

Z tego co oglądałem fotki to nie było GT500 , a shelby mógł być , był też ładny foose .

Niestety większość Mustangów u nas to zwykłe V6 , ale też można sie nimi fajnie pobawić .

Mnie osobiście stacjonarne impry mało bawią , za 2 tyg lece na www.mustangrace.pl , to będzie to :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Było , rok temu :D Nakręciliśmy już nowy , jest w produkcji , premiera 10.12.2011 Bank Club Wawa , zapraszam, jak kogoś to interesuje :)

http://www.mustangrace.com.pl/movie/premiera-bank-club/

Opublikowano

Było , rok temu :D Nakręciliśmy już nowy , jest w produkcji , premiera 10.12.2011 Bank Club Wawa , zapraszam, jak kogoś to interesuje :)

http://www.mustangrace.com.pl/movie/premiera-bank-club/

:wink4: nie śledziłem dokładnie wątku :naughty:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A było tak :

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.