Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To git, a jak się sprawuje twój Mustang? jakieś problemy?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko cacy , lata bez problemów , tylko opony wymieniam k**wa 20 tyś przebiegu 4 komplet , hyhy .Jakiś czas temu zamontowałem to http://www.quicktimeperformance.com/QTEC/index.php# niezła akcja jak w nocy przez wiochę sie przeleci , massssakraaa hyhy

Opublikowano

czad, może ja do F-ki takie założę, silnik mamy podobny, ja ściągam Magnaflow'a true dual na dniach z UK bo cena dobra

jak by co to www.nemesisuk.com może znajdziesz tam jakieś graty dla siebie :)

Opublikowano
  • Autor

Wydechu nie zmieniam bo niby w Bullu mocno sie starali żeby brzmiał jak w filmie , a i średnica jest zacna jak na serie 2x 2,5 cala :)

Opublikowano

mi właśnie brakuje bulgotania V8 i wymiana musi być a straight pipe'a nie robię bo za głośny[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 12:50_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=3fP9EqKH6NI

jak twój tak gada to :evil::kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

Będę na dniach jechał do El-Tec na wycięcie połączenia wydechów (H) podobno za***isty efekt :) Nagram filmik jak zrobie.

Opublikowano

to czekamy na filmik :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy premiera filmiku promującego Mustang Race 2011 , tu zapowiedź

Opublikowano

Dżizas Oniak. Kopę lat. Myślałem, że już nas olałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bull zimował , więc lipa , musiałem jeździć tym niebieskim padłem :D

Opublikowano

Bull zimował , więc lipa , musiałem jeździć tym niebieskim padłem :D

No tak. Jak trwoga, to do Boga :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Żebyś wiedział , po pierwszym śniegu musiałem Audi poprzytulać , hyhy

Opublikowano

No jakoś tak średnio widzę Bulla na za***anych śniegiem drogach :gwizdanie:

Choć wesoło może być. Nie powiem :decayed:

Opublikowano

U nas po wsi Mustang gt,rocznik coś taj jak Twój jeździ całą zimę,wiśniowy i czyściutki :decayed: :decayed:

Opublikowano

U nas po wsi Mustang gt,rocznik coś taj jak Twój jeździ całą zimę,wiśniowy i czyściutki :decayed: :decayed:

...z przyczepką pełna drzewa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Da się nim latać w zimie , ale jest to męczące , potrafi się zakopać na prostej drodze , ma też słabe zabezpieczenie anty korozyjne , sól go wykańcza więc stoi w garażu . W zimie Q :)

Opublikowano

Jakość fajna, myślę, że cały film będzie ciekawy

nie wiem czy mój Ford jest z innej fabryki ale zimy się nie boi :) i jakoś rdzy nie widać

Opublikowano
  • Autor

Podobno jakaś firma w wawie dobrze zabezpiecza podwozie , musze popytać . Brak ocynku w końcu wyjdzie :)

Opublikowano

z tego co widzę u siebie ale mam auto 10 letnie to rama jest najgorzej zabezpieczona

Opublikowano
  • Autor

Jest :) Dużoooo czasu i walki kosztował , ale wyszło nieźle :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.