Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można go często spotkać w okolicach Kruczej i Poznańskiej

Opublikowano
  • Autor

W centrum pare takich lata ale nie Bullitt tylko GT.

Opublikowano

W centrum pare takich lata ale nie Bullitt tylko GT.

Możliwe

Opublikowano

o w morde nie wiedziałem że to aż taka kasa za kompresor :shocked: Poproś o oferte cenową na 2 szt, może będzie taniej - drugi zapakujesz Ani do Matiza :>

Opublikowano

W centrum pare takich lata ale nie Bullitt tylko GT.

no własnie , a mi sie wydawało ze tam nie ma konika z tyłu tylko coś okrągłego

Opublikowano

tak myslałem ze to nikt z forum bo facet wyglądał na lekką ciotke

hmm no nie wiem czy to by sie nie zgadzało :naughty::kox:

Opublikowano

tak myslałem ze to nikt z forum bo facet wyglądał na lekką ciotke

hmm no nie wiem czy to by sie nie zgadzało :naughty::kox:

Poziek , mówisz ze sa tacy ???? rzucaj nickami (nickiem) na PW :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Podłączyłem i ustawiłem Gtecha , jade zaraz upalać :naughty: Ciekawe co wyjdzie :D

Opublikowano

Podłączyłem i ustawiłem Gtecha , jade zaraz upalać :naughty: Ciekawe co wyjdzie :D

Jak wyjdzie coś koło 14 to się dzisiaj ustawimy....

Opublikowano
  • Autor

Ustawimy sie jak zrobie kompresor :) Teraz za małe różnice żeby zabawa była.

Opublikowano

Ustawimy sie jak zrobie kompresor :) Teraz za małe różnice żeby zabawa była.

Jak zrobisz kompresor chłopcze to mnie dojdziesz na po minięciu mety na 1/4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy zobaczymy :)

Opublikowano

Zobaczymy zobaczymy :)

ja tam dla pewnosci bym się złapał juz dzisiaj i zobaczył jakie będa różnice po kompresorku...turbo juz dotarte... :wink4:

moze jednak tvnik ?

Opublikowano
  • Autor

W przyszłym tygodniu będe miał zmienione lampy,wtedy możemy polatać :)

Opublikowano

Oooo to i ja!!! odegram się na Poziowym a Oniak odegra się na mnie :decayed:

Opublikowano

Oooo to i ja!!! odegram się na Poziowym a Oniak odegra się na mnie :decayed:

Ale co wymontowałes fotele ?? :naughty:

Opublikowano

Oooo to i ja!!! odegram się na Poziowym a Oniak odegra się na mnie :decayed:

Ale co wymontowałes fotele ?? :naughty:

Zmieniłem łożysko w kole, to ono mnie tak spowalniało :decayed:

ono :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj polatałem i wyszły katalogowe wyniki z G-Techa , 5,2 seta i 13,8 ćwiara. Jeszcze troche potrenuje starty i powinno sie troche urwać , generalnie jak na serie jest kox :D

Opublikowano

jak na sam tył 5,2 to jest w pytke :th:

Opublikowano

To jak kompresor wpakujesz , to będzie dopiero jazda.Proponuje zakup pampersów , bo jak przewieziesz kogoś , kto nigdy nie jeździł takim wymiataczem , to Ci fotel zasra :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.