Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oniak, to teraz na forum forda bedziesz musiał zawinąć :decayed:

Oniak otwiera swoje forum :) Ostatnio jest to w modzie :decayed:

Opublikowano

Oniak otwiera swoje forum :) Ostatnio jest to w modzie

to ja czekam na malik'owe :kox:

Opublikowano

Oniak to może dotrzymasz mi i Poziowi towarzystwa i stawisz się na zawodach? http://www.wst.org.pl/events.php?id=1&PHPSESSID=7893b64f412cddf67bb4fd04f10913d9 Sprawdzimy tą paździeż w jej rodzinnej konkurencji :decayed:

Opublikowano

Oniak to może dotrzymasz mi i Poziowi towarzystwa i stawisz się na zawodach? http://www.wst.org.pl/events.php?id=1&PHPSESSID=7893b64f412cddf67bb4fd04f10913d9 Sprawdzimy tą paździeż w jej rodzinnej konkurencji :decayed:

oo może jakoś klubowo tam wyskoczymy - pokibicować Wam. podpinnałeś to gdzies Norbi ?

87 / 109 :th:

Opublikowano

juz dawno to wpisałem na warszwskich !!

Opublikowano

Oniak to może dotrzymasz mi i Poziowi towarzystwa i stawisz się na zawodach? http://www.wst.org.pl/events.php?id=1&PHPSESSID=7893b64f412cddf67bb4fd04f10913d9 Sprawdzimy tą paździeż w jej rodzinnej konkurencji :decayed:

oo może jakoś klubowo tam wyskoczymy - pokibicować Wam. podpinnałeś to gdzies Norbi ?

Napierajcie. odrazu aftka bedą lepiej banglać, a jest komu dupe nam lać, łoj bedzie bolało :>
Opublikowano

szczególnie to RS4 :decayed: Dodge'a udam że nie widziałem :polew: 1000+

Opublikowano

szczególnie to RS4 :decayed: Dodge'a udam że nie widziałem :polew: 1000+

Hehe, a RS4 to klubowe i to pupa prowadzi, ale nie nasza klasa. Reszta nas zmasakruje, jezeli ja predzej nie zmasakruje np. sp[rzegla, albo skrzyni :naughty:
Opublikowano

szczególnie to RS4 :decayed: Dodge'a udam że nie widziałem :polew: 1000+

Hehe, a RS4 to klubowe i to pupa prowadzi, ale nie nasza klasa. Reszta nas zmasakruje, jezeli ja predzej nie zmasakruje np. sp[rzegla, albo skrzyni :naughty:

może umie się obchodzić sprawnie z drążkiem...zobaczymy :naughty:

Opublikowano

No oniak, to teraz na forum forda bedziesz musiał zawinąć :decayed:

Oniak otwiera swoje forum :) Ostatnio jest to w modzie :decayed:

Tylko pamiętaj , żeby skopiować jakieś forum forda i najlepiej podkradać im użytkowników :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale sie fajnie tym gównem lata hyhy , dzwięk silnika przepiękny :) Byłem na hamowni nastawiony byłem na 250 KM wyszło 303/420 na paliwie 93 oktan więc jestem mega zadowolony , dzisiaj jest troche mokro więc trakcja była tragiczna troszke gazu i masakra, ludzie spierdalali z chodników hyhyhy

Opublikowano

No to za***iście!!! czyli nie jest tak źle z ich techniką

Opublikowano

fajne to auto :th: zastanawia mnie czemu tylko 5 biegów? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No to za***iście!!! czyli nie jest tak źle z ich techniką

Goście na hamowni mówili że japońce dzieli sie przez 2 a amerykany przez 4 , ostatnio hamowali mustanga ale tego 4.0 L i wyszło 60 KM mniej niż seria , i byli bardzo zdziwieni bullitem :)

No szkoda że skrzynia jest 5 biegowa ale może 5 jest bardzo dłuuuugie , sprawdze :) Katalogowo ma teraz 250 km/h i to jest wystarczająco jak na jego zawias od poloneza :)

Opublikowano

Jestem zmasakrowany wynikiem tej maszynki...a myślałem, że ją wciągnę nosem... ;(

Gratki woziku, na pewno przyniesie wiele radości :th:

Opublikowano

fajne to auto :th: zastanawia mnie czemu tylko 5 biegów? :mysli:

Bo tym sie wiecej niz 120 nie jezdzi :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor
na pewno przyniesie wiele radości thumbup1

Jest miło ale po kompresorku dopiero będzie banan ... już niebawem :)

Bo tym sie wiecej niz 120 nie jezdzi decayed kox

Nie no dzisiaj już ze 180 leciałem i nie ma tragedii .

Opublikowano

oniak 120 to chyba bokami jedzie :naughty:

Opublikowano

fajne to auto :th: zastanawia mnie czemu tylko 5 biegów? :mysli:

każda rasowa bryka ma 5 girów :decayed: mam AWX'a to wiem .. bo te Wasze 6-ki to tylko do traktorów dobre :decayed:

Opublikowano

Hmmm to nastepne autko ford ? :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.