Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pan w InterCars oraz Pani w EDPOL stwierdzili że zestaw Valeo do A4 1.8T AEB występuje tylko jako komplet koło + docisk + tarcza + łożysko i nie ma możliwości kupna osobno... powtarzam tylko to co mi powiedzieli, a sprawdzali ze 3 razy w jakichś katalogach itp.

Opublikowano

każdą część która ma swój nr można kupić osobno :)

Dodam tylko że przy zestawach typu tarcza + docisk nie opłaca się kupić jednaj części gdyż częśto cena np tarczy przekracza 70% ceny zestawu

Opublikowano
  • Autor

Jesteś pewny że mówisz o zestawie ze sztywnym kołem?? Bo chętnie bym się skusił, ale musze mieć 100% że się da...bo jesteś pierwszą osobą ktorą pytałem, a która tak twierdzi. I jak możesz to podrzuć namiary na jakiś sklep gdzie mi sprzedadzą coś takiego. Bo nigdzie nie mogłem namierzyć samej tarczy z dociskiem bez koła, a dzwoniłem w wiele miejsc...

Opublikowano

powiedz do jakiego auta chesz docisk i tarczę, wyslij mi na PW vin.

A jutro odesle Ci cene i czy jest dostpene

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiesz mnie :) Mam A4 1.8T AEB i tam jest dwumasa, i teraz zakładam zestaw ze sztywnym kołem Valeo gdzie masz kompletne sprzęgło i koło zamachowe. I teraz jest pytanie czy dokupie później samo sprzegło bez zamachu. Ty twierdzisz że tak, mi powiedzieli w kilku sklepach że nie..Więc jak masz dojście do części to się zorientuj czy w końcu się da czy nie... a Vin tu chyba nie ma nic do rzeczy bo i tak idzie inne koło i tak, czyli musi być tarcza z amortyzatorem.

Opublikowano

Chłopie ale jednomas mocowanie sprzęgła ma jak dwumas więc gdzie problem?

Opublikowano
  • Autor

z tym że jest docisk i tarcza innej konstrukcji?? I w tym rzecz że Valeo nie sprzedaje tego osobno tylko i wyłącznie w zestawach...odrazu mówie podobno... Wiesz nie chce się kłucić bo się nie znam...opieram się tylko na tym co dowiedziałem się szukając sprzegła...

Opublikowano

jeśli zasada wymiany dwumasy na jednomas jest taka sama jak przy TDIkach to konstrukcja mocowania docisku była taka sama, jutro CI to sprawdze co do jednomasu w 1,8t

Opublikowano

nie miałem jeszcze możliwości sprawdzenia, ale pamiętam o tym :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i jak chlopaki?

jakis postep?

jednomas w aeb zalozony?

jesli tak to serdecznie prosze o dokladne info, co kupic, co przerobic itd, bo u mnie niedlugo przyjdzie czas zmiany..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.