Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe


criss22041991

Rekomendowane odpowiedzi

Pan w InterCars oraz Pani w EDPOL stwierdzili że zestaw Valeo do A4 1.8T AEB występuje tylko jako komplet koło + docisk + tarcza + łożysko i nie ma możliwości kupna osobno... powtarzam tylko to co mi powiedzieli, a sprawdzali ze 3 razy w jakichś katalogach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą część która ma swój nr można kupić osobno :)

Dodam tylko że przy zestawach typu tarcza + docisk nie opłaca się kupić jednaj części gdyż częśto cena np tarczy przekracza 70% ceny zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że mówisz o zestawie ze sztywnym kołem?? Bo chętnie bym się skusił, ale musze mieć 100% że się da...bo jesteś pierwszą osobą ktorą pytałem, a która tak twierdzi. I jak możesz to podrzuć namiary na jakiś sklep gdzie mi sprzedadzą coś takiego. Bo nigdzie nie mogłem namierzyć samej tarczy z dociskiem bez koła, a dzwoniłem w wiele miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz do jakiego auta chesz docisk i tarczę, wyslij mi na PW vin.

A jutro odesle Ci cene i czy jest dostpene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz mnie :) Mam A4 1.8T AEB i tam jest dwumasa, i teraz zakładam zestaw ze sztywnym kołem Valeo gdzie masz kompletne sprzęgło i koło zamachowe. I teraz jest pytanie czy dokupie później samo sprzegło bez zamachu. Ty twierdzisz że tak, mi powiedzieli w kilku sklepach że nie..Więc jak masz dojście do części to się zorientuj czy w końcu się da czy nie... a Vin tu chyba nie ma nic do rzeczy bo i tak idzie inne koło i tak, czyli musi być tarcza z amortyzatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ale jednomas mocowanie sprzęgła ma jak dwumas więc gdzie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że jest docisk i tarcza innej konstrukcji?? I w tym rzecz że Valeo nie sprzedaje tego osobno tylko i wyłącznie w zestawach...odrazu mówie podobno... Wiesz nie chce się kłucić bo się nie znam...opieram się tylko na tym co dowiedziałem się szukając sprzegła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zasada wymiany dwumasy na jednomas jest taka sama jak przy TDIkach to konstrukcja mocowania docisku była taka sama, jutro CI to sprawdze co do jednomasu w 1,8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak chlopaki?

jakis postep?

jednomas w aeb zalozony?

jesli tak to serdecznie prosze o dokladne info, co kupic, co przerobic itd, bo u mnie niedlugo przyjdzie czas zmiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...