Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zamiana gniazda od pczyczepki z niemieckiego na polskie


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wymienić gniazdo od przyczepki z niemieckiego na polskie tylko ze ja nie mam kabli koloru: żółtego, niebieskiego, białego, zielonego, czarnego, czerwonego, brązowego. Tylko np. czerwono zielony, niebiesko czerwony, biało czerwony itd. i jest ich nie 7 tylko 10 i 4jeszcze w kostce. Mógłby ktoś mi opisać od czego jest poszczególny kabel itd? chciałbym się też jak dowiedzieć się jak za pomocą miernika sprawdzić który kabel jest od czego itd.

2011_07_13_19_53_38.jpg

2011_07_13_19_53_47.jpg

2011_07_13_19_54_17.jpg

tak wyglądają moje kable. Bardzo proszę o opisanie który jest od czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare gniazdo się popsuło ze starości więc nie będę zakładał ponownie niemieckiego tylko już sobie polskie założę mimo że mam przejściówkę z niemieckiego na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gdybym chciał sam tego nie naprawiać to wiem o tym że do elektryka miałbym z tym jechać. Ale nie zamierzam za wszystko płacić. Elektryk skasuje pewnie z 50-100zł. A ja sam to zrobię w godzinkę albo 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej bierzerz miernik któryś brązowy to masa albo i oba :rolleyes:

Potem włączasz po kolei światła, stop, kierunki, itp i patrzysz gdzie się pojawia napięcie w momencie włączenia danych swiateł i po problemie. Może ktos Ci da rozpiske który kabel gdzie choć wątpię wiec pewnie będziesz musiał to złożysz ta metodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...