Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wydech w ADP.Jak wam sie on slyszy?


rem3dy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jakbyście go określili, bo mam wrażenie, ze mój więcej syczy niż przyjemnie mruczy (wiem, ze to określenie słabo pasuje do standardowego wydechu :) )

Nie wiem czy to jest przypadłość mojego egzemplarza czy tez wszystkie ADP tak maja.

Układ niby szczelny, plecionka wymieniona, na postoju ok, ale jak się rusza i obciąża silnik to zaczyna syczeć jakby jednak skądś spaliny zmykały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1.6 może mruczeć i to jeszcze na or wydechu

Wiem, ze nie moze dlatego napisalem : (wiem, ze to określenie słabo pasuje do standardowego wydechu )

:wallbash:

Chodzi mi o opinie innych uzytkownikow 1.6 i jak u nich brzmi wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ori mi syczał :wink4: Teraz kupiłem końcowy jakiś za 120 zł i jest tragedia.... Jakaś popierdółka :disgust:

3 dni jeździłem bez końcowego bo uyebałem i przyznam szczerze że trochę uciążliwy jest ten hałas :wink4: a wracać o 2 w nocy po cichu do domu przez wieś żeby nikt z widłami mnie nie gonił na drugi dzień też mnie denerwowało :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po zakupie auta na 100% ori wydechu bylo super cicho.

Pozniej wywalilem kata, wywalili podobno zwalona plecionke (zamiast kata przelotowy) i auto zaczelo halasowac, pierdziec :wallbash:

Po roku czasu auto halasuje strasznie- podobno plecionka juz rozerwana a przelotowy dziurawy.

ps. pozdrawiam polskich producentow tlumikow :wallbash: rok czasu i szrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...