Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 1.8t Instalacja gazowa a chip silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik miał 163km teraz ma ok 190. Byłem u jednego gazownika co chce założyć do niego instalacje BRC i powiedział ,że auto będzie miało na gazie seryjną moc.

O co mu chodziło ? Sterownik od gazu będzie miał jakąś własną mapę czy co ?

Opublikowano

Silnik miał 163km teraz ma ok 190. Byłem u jednego gazownika co chce założyć do niego instalacje BRC i powiedział ,że auto będzie miało na gazie seryjną moc.

O co mu chodziło ? Sterownik od gazu będzie miał jakąś własną mapę czy co ?

zmień gaziarza, ma jezdzic tak jak na benzynie.

Opublikowano

Silnik miał 163km teraz ma ok 190. Byłem u jednego gazownika co chce założyć do niego instalacje BRC i powiedział ,że auto będzie miało na gazie seryjną moc.

O co mu chodziło ? Sterownik od gazu będzie miał jakąś własną mapę czy co ?

zmień gaziarza

dokładnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Już w takim razie do tego dziadka nie jadę.

Opublikowano

Już w takim razie do tego dziadka nie jadę.

Zarejestruj się na LPG forum i poszukaj kogoś kto ogarnie Ci to mistrzowsko w Twoim rejonie :wink4:

Opublikowano

Już w takim razie do tego dziadka nie jadę.

Zarejestruj się na LPG forum i poszukaj kogoś kto ogarnie Ci to mistrzowsko w Twoim rejonie :wink4:

SebastianS dziala na śląsku :gwizdanie:

Opublikowano

jak juz zalozysz ten gaz na chipie to napisz jak sie sprawuje i czy nie ma problemu z tym i jake spalalanie i utrata mocy . z gory dzieki sam jestem przed zalozeniem podobnej istalacji do takiego silnika .pozdr

Opublikowano
  • Autor

Gaz zał założony. Utraty mocy jako takiej nie odczułem ale na pewno jakaś jest. Spalanie przy mojej krótkiej na nim jeździe to jakieś 11 litrów.

Dziś jadę nad morze to napisze jak wyszło.

Opublikowano

Pisze się morze... :wink4:

Mógłbyś napisać, co Ci włożyli, ile dałeś i gdzie robiłeś?

Opublikowano

sebastianS-nie polecam Pana bo naciąga i tyle

sam się przekonałem na mojej kazał wymienić wtryski wymieniłem nie potrzebnie

potem kazał wymienić wielozawór a okazało sie że byle koleś niby poprostu mi pożadnie wyregulował i działał jak się patrzy

więc uwaga na kolesia-ja nie polecam

Opublikowano

Nie chcę tego człowieka bronić, sam mam jakieś tam zdanie o nim... Ale napisałeś za mało szczegółów, opisz całą sytuację, co się działo z autem, jaki sprzęt masz i na co kazał wymienić, czy Ty oglądaleś pliki osc i widziałeś, czego brakuje, co i jak i jesteś tego pewien, że źle radził!? Co to znaczy, wyregulował i jest dobrze!? Bo gaz można zrobić na wiele sposobów, czasem taniej, czasem drożej.

Polecam Ci napisać na forum LPG, temat na pewno zwróci zainteresowanie, a ludzie po przejrzeniu kilku plików ocenią instalację i będziesz miał pewność czy jest dobrze, a odpowiednie osoby dostaną dodatkową opinnię, jeśli będzie się im ona należała.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.