Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oczywiście :grin::decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

Opublikowano

Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

Opublikowano

Bydgoszcz:facepalm:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

postaram się zmierzyć jutro (choć nie obiecuję, że znajdę czas). dziś już nie zdążę. z drugiej strony mam jeszcze znaczek więc nie ma problemu..

Bydgoszcz:facepalm:

:decayed:

w Toruniu mi to zrobili :facepalm:

Opublikowano

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

http://i.imgur.com/ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

cały czas uważam, że łapy powinno się upier...lać za takie rzeczy :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

dokładnie, skoro prawo mamy do d*py to to by była najlepsza kara .

Opublikowano
Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

postaram się zmierzyć jutro (choć nie obiecuję, że znajdę czas). dziś już nie zdążę. z drugiej strony mam jeszcze znaczek więc nie ma problemu..

Bydgoszcz:facepalm:

:decayed:

w Toruniu mi to zrobili :facepalm:

mozemy sie dogadac i podczas mojej nieobecnosci mozesz auto parkowac u mnie pod blokiem na podziemnym :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najgorsze jest to, że w A5/B8 i nowszych znaczki są na blachach. K..wa złodziejska jak się przysadzi nieumiejętnie, to śrubokrętem porysuje - listew z B6 tak szkoda nie było :kwasny:

Opublikowano
oczywiście :grin::decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

http://i.imgur.com/ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

Ale uje... felga...!! Panie! :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomalowana na szary mat :grin::decayed: muszę je jakoś opłukać bo lada dzień w końcu letnie założę (dopiero :facepalm:) no i znaczek wypadałoby w końcu zamówić. :kwasny:

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 13:43 ----------

Kolejny znaczek nie mój... tym razem skradziono mi przedni znaczek audi :/ w tym samym miejscu.. :/

Opublikowano
:kwasny: ya yebie :facepalm:
Opublikowano

Widać lubią cię tam.

Opublikowano

"lubią"

Opublikowano
  • Autor

no niestety.. doszedłem do wniosku, że do Torunia będę jeździć fordem z firmy.. A5 będzie odpoczywać pod firmą. teraz tak się zastanawiam czy przedniego znaczka nie dać czarnego.. jutro pstryknę foto jak wygląda "tuning wersja" bez znaczka..

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 23:54 ----------

tak "to" wygląda...

CH8ffI6.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie daj czarne OOOO - lepiej będzie wyglądać i może zniechęci złodzieja przed zabraniem.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie tak się zastanawiam. na allegro jakiś czarny znaczek kosztuje 139 zł, ciekawe ile by kosztował zwykły chrom + malowanie.. no właśnie i czym ewentualnie pomalować?

Opublikowano

Porażka,dawaj jak było

Opublikowano
Porażka,dawaj jak było

dokładnie...nie ma co kombinować :whistling:.......jak ktoś będzie miał zayebać i to i czarny zayebie...myśląc ,że ori eslajn :decayed:

Opublikowano

Jedrek a ten Twoj jet wiekszzy niz w b6 w grilu? bo mam cay gril

Opublikowano
  • Autor

Artur, nie mam pojęcia. musiałbym zmierzyć :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.